RGH czy LT ?

karolk145

Świeżak
Świeżak
Dobra decyzja w twoim przypadku, jest temat jtag i rgh pytania tam znajdziesz odpowiedzi na twoje bolączki i nie tylko, ja zdecydowałem się na lt ale tylko ze względów lokalizacyjnych i tak nie gram w necie a jak wyjdzie coś wymagającego przeróbki wyśle poczta do rgh lub sprzedam tą kupię nowszą z chipem za dopłatą, pozdrawiam
czyli jak posiadam slima i nie gram online to lepiej rgh? no a co z oglądaniem filmów? Można jakoś sterowniki pobierać, instalować itp żeby odtwarzać filmy, które mam nagrane np na kompie? (rózne formaty). Czy wcześneij trzeba podpiąć konsolę do interentu, pościągać sterowniki i dopiero wtedy przerabiać?
 

di-key

Świeżak
Świeżak
witam
posiadam konsole z 2008 roku i czy mozna zrobic rgh lub jtag?
powiedzcie mi co jest lepsze, jaka roznica miedzy nimi?
czy absolutnie kazda gre mozna odpalic na tym ?
i czy na serio warto ?
czy wtedy konsola sie nie przegrzeje , nie spali lub cos innego ?
licze na dobra odpowiedz od jakiegos fachowca z gory dziekuje.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
RGH i JTAG to to samo, lecz na JTAGa chyba więcej aplikacji jest. Chociaż RGH dopiero 'raczkuje'
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
RGH i jtag to w wielkim skrócie sposoby na odpalenie niepodpisanego kodu na konsoli, a dokładniej freeboota który nas najbardziej interesuje. Więc można zgeneralizowac że to to samo więc na jednym i na drugim działa to samo.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Polecam wszystkim rgh, sam mam lt od niedawna i żałuje, żadnych dlc nie ściągniesz, płyty kosztują 5 zł więc po nagraniu 10 gier i przeróbce już mamy 100 zł później denerwujesz się że napęd buczy, i nie możesz nagrać gry na dysk bo ma xdg3 i nie jest wypalone ihasem więc myślisz żeby kupić a to z softem i kablem ok 120 i już robi się 220zl a gdzie kolejne płyty i aktualizacje?
 

funky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam Slima z marca 11r i też skłaniam sie ku RGH raczej, szkopuł w tym czy w Poznaniu jest ktoś dobry kto takie coś mi wykona?? Najlepiej jakby ktoś z forum...
 

tygrytron40

Użytkownik
Użytkownik
Czy przy przeróbce RGH traca gwarancje ?
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Jeli duzo grasz to RGH ale tak jak ja tylko sobota i niedziela po 2h to LT
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy przy przeróbce RGH traca gwarancje ?
Tak tracisz.

Mam Slima z marca 11r i też skłaniam sie ku RGH raczej, szkopuł w tym czy w Poznaniu jest ktoś dobry kto takie coś mi wykona?? Najlepiej jakby ktoś z forum...
Zawsze możesz wysłać komuś konsole. Polecam usługi u Shibby'ego
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś tutaj był z Poznania, ale nie wiem czy zajmuje się RGH.
Radzę znaleźć kogoś w pobliżu, jak nie to wysyłka do pewniaków.
 

kamil90hg

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest z tym graniem na XLink? Grał ktoś? Dobrze to działa? Przeczytałem cały temat i nie znalazłem nic konkretnego. Chodzi mi o RGH
 

iszpakusi

Świeżak
Świeżak
Co jest lepsze L.T czy RGH. Z tego co wiem to mając L.T można grac w gry nagrywane tylko z płyt a mając RGH można nagrać je na dysk ale niemożna grac przez neta (można oglądać filmy itp.) Znalazłem coś o alternatywie do RGH w postaci XLink Kai lub XBSLink > co to daje , używał ktoś tego ?
 

keryjamal

Świeżak
Świeżak
Przeszukałem(być może kiepsko) i nie znalazłem. Dlatego pisze tu, jeśli ktoś coś wie niech da znać lub przetransportuje jeśli gdzieś ten temat jest poruszany. Chodzi o to, że po przemysleniu doszedlem do wniosku ze RGH to jednak wypas i lepsze rozwiązanie ale moje pytanie brzmi co z dyskiem? Czaje się na jeden z dysków WD 2TB 3,5 cala(dysk WD My Book 2TB 3,5' USB 3.0 KURIER TANI (2104622503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), ale martwi mnie sprawa częstego parkowania głowicy co wiąże się z tym, ze dysk dostaje po papie:) na forach aż huczy ale nie ma zbytnio rady na to. Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat proszę o pomoc:)
 

iszpakusi

Świeżak
Świeżak
Czy wgrywając RGH mogę podpiąć taki dysk - OKAZJA! DYSK WD ELEMENTS SE 500GB USB 2.0 ! NOWE! (2123204555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.??? Jak będzie on działał to nie będzie ścinał gier?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mozesz go na usb podpiac, lub jeszcze lepiej wyciagnac z tej kieszeni i polaczyc pod gniazdo dla dysku w xbox

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

iszpakusi

Świeżak
Świeżak
Czy po wgraniu RGH będe musiał jeszcze coś zrobic , żeby grac w gry ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przerzucić obraz iso gry na dysk HDD, wcześniej potraktowany programem np. ISO2GOD i teoretycznie nic więcej.
 

iszpakusi

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie do osoby która ma kontakt z X360 na codzień - Co lepiej kupić Slim 4GB(+dysk USB - firmy WD o pojemności 500GB) czy Slim 250GB. Do konsoli chce wgrać RGH , ale nie jestem pewien czy do RGH muszę mieć konsole do Lipca 2011(tak jak przy LT) czy może być to najnowsze wydanie?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do RGH tak jak w wypadku LT konsola nie może być nowsza niż koniec lipca, nie chodzi tutaj już o napęd, ale o Płytę główną. Po 1 sierpnia Slimy są na płycie Corona (naturalnie są wyjątki, dla potwierdzenia reguły ale marginalne) bez układu HANA, i jak na razie nikt nie rozkminił jak RGH na takiej płycie wykonać.

Co do dysków to jeśli myślisz o RGH to możesz kupić 500GB WD bez problemu i będzie hulać bez problemu ;-)
 

Do góry Bottom