1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH, czynniki prędkości włączania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rapzes, Czerwiec 15, 2013.

1. Rapzes

Rapzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jakie czynniki wpływają na szybkość uruchamiania konsoli Xbox 360 Slim z RGH? Czy Xbox ma być rozgrzany, czy zimny?
    Jeżeli Xbox leży krzywo to się nie włączy? Czy jest jakiś sposób aby konsola włączała się szybciej? Jeśli nie włącze pada przed uruchomieniem, to konsola się nie włączy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Z tego co zauważyłem u mnie włącza się szybciej jeśli odpale z przycisku a nie z pada ale moze to być przypadłość mojej konsoli

wysłane z C64

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Powiem szczerze że nie myślałem o tym od tej strony, ale 3/4 zależy od wykonania usługi przez fachowca, powiem wam że słuchałem jakie to RGH 2.0 złe bo czasy długie i lipa, trudno wykonałem poszedłem do fachowca i powiem szczerze że nigdy nie miałem problemu żeby wstała zazwyczaj wstaje około minuty albo i wcześniej, niekiedy wstaje sobie coś powyżej minut ;p
    Więc wszystko w zależy od jakości wykonanej usługi jak jest dobrze zrobiona to nie ważne czy zimna czy ciepła, konsola powinna wstać :)
    A odpalanie czy w poziomie czy pionie nie powinno robić różnicy żadnej, chociaż ja z nawyku uruchamiam z przycisku na konsoli ;p

1 osoba to lubi.
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rgh 2.0 duzo od konsoli

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...