1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH dla obcykanych :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oggy31, Lipiec 23, 2012.

1. oggy31

oggy31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.

Posiadam xbox 360 slim , nie jestem pewien ,z którego miesiąca (2011) , ale to już chyba nie ważne (konsola włącza się po kliknięciu przycisku otwierającego napęd)

Otóż chciałbym zapytać ile mniej więcej czeka się na złamanie dashboardu? Dopiero teraz zorientowałem się ,że mam niestety najnowszy dashboard 2.0.15574.0 ,a chciałbym zainstalować sobie RGH. W przypadku niektórych konsol trzeba było czekać nawet lata na złamanie.

Drugie moje pytanie to posiadam gamepad Logitecha , kabel USB. Czy po zainstalowaniu RGH mógłbym używać go jako normalnego pada? (layout ps3)

Czy RGH można zainstalować tylko za pomocą chipu, czy jednak programator jest niezbędny? Chyba ,że coś źle zrozumiałem chip i programator to za mało :)? Coś jeszcze?

Pozdrawiam i dziękuję za szybkie odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak pisałeś wyżej - może miesiąc, moze kilka lat.

Pad nie będzie działać.

Potrzebny programator.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Poleć forum