RGH dla Slim - data produkcji 23.08.11

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Czy jest mozliwa przeróbka RGH dla konsoli slim o dacie produkcji 23 sierpnia 2011 roku?
Słyszałem cos o RGH2.0 - czy jesli powyzsza przeróbka nie zadziala to RGH2.0 pójdzie? ( a jesli tak to czy wiadomo kiedy?)
Pozdrawiam
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdz dane na naklejce z tylu obudowy. Jesli masz 10,83A 5V to mozna zorbic rgh w przeciwnym razie musisz czekac.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Da się

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
tak na konsoli jest 12V 10,83A 5V 1A ale na zasilaczu jest juz mniej bo 9,6.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma to znaczrnia

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za info!Ostatnie pytanie - jak jest z feebootem? Czy jesli gra wymaga aktualizacji dasha to co wtedy? Czy freeboot autmatycznie aktualizuje sie przez internet?
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
jak sprawdzic date produkcji xboxa ? ;] na pudelku bedzie czy jak ?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
jak sprawdzic date produkcji xboxa ? ;] na pudelku bedzie czy jak ?
Z tylu xboxa pisze MFR DATE i dalej jest data produkcji.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
ja mam 2009 - 05 - 11 dash 2.0.14717.0 ponoc jasper elite ale glowy za to nie dam da sie na moje rgh wgrac ? ja mam 12v 12,1A 5V 1A
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dzieki za info!Ostatnie pytanie - jak jest z feebootem? Czy jesli gra wymaga aktualizacji dasha to co wtedy? Czy freeboot autmatycznie aktualizuje sie przez internet?
żadnych automatycznych aktualizacji nie wolno robić po RGH. Po wyjściu nowego dasha wychodzi builder do nowego freeboota, którego musisz sam przygotować dla Twojej konsoli, wrzucasz na pendrive i wgrywasz programem flash360 lub rawflash
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
wiecie ile kosztuje taki zabieg ? :p bo chyba nie ma sensu znow przerabiac na lt 3.0 skoro jak placilem za 2.0 i tak nie gralem przez neta ;]
 

kaktusr1

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo coś więcej na temat rgh2.0 jakieś linki ? Mam slima najnowszego z 2011.09 9.6v niestety i litka 1175 :/
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wiadomo coś więcej na temat rgh2.0 jakieś linki ? Mam slima najnowszego z 2011.09 9.6v niestety i litka 1175 :/
RGH dla Corony na razie nie ma
 

msFormat

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na razie tylko Faty - na Corone jeszcze poczekamy...
 

Jmaster

Użytkownik
Użytkownik
I wiadomo juz co z ta płyta? da sie cos zrobić?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
I wiadomo juz co z ta płyta? da sie cos zrobić?
Już sposób na nią mają. Jednak nie wypuścili jeszcze ani chipów ani programów do tego.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

kania77

Świeżak
Świeżak
witam posoadam konsole model 1439 mfr date 04.07.2012 czy tu da sie cos pokombinowac prosze o wyczerpujace odpowiedzi jestem nowiciuszem od tyg jest konsola u goscia co przerabia ale cos mi dlugo wyglada dajcie jakies namiary jestem z katowic moze znacie kogos poleconego aby zrobil przerobke.Pozdrawiam
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: RGH dla Slim - data produkcji 23.08.11

Tylko rgh, koszt 200-250

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom