RGH Długie Bootowanie na zimnej konsoli

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Kupiłem konsole slim 4gb na płycie trinity z rgh na matrixsie.(bez napędu)
Mój problem polega na tym że jak konsola jest zimna to długo bootuje(różnie raz 30 sek raz 90)
Jak jest ciepła to bootowanie jest w granicach 20sek i krócej.
Co mogę zrobić żeby konsola szybciej bootowała?
Jaka może być tego przyczyna?
 

TigraTeam

Banned
Sam nic nie zrobisz
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ooo w sumie to podepnę się.
w moim jasperku jest tak, że jak włączam konsolę to nie bootuje - muszę wyłączyć i włączyć ponownie, czasem ze dwa razy.
ale jak już raz zaskoczy to kolejne resety są jednorazowe, tzn że wyłączam i włączam od strzała.
jest to wina źle zrobionego RGH czy tak po prostu jest ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: RGH Długie Bootowanie na zimnej konsoli

Ciesko powiedzieć, sprawdsic moze tylko osoba, ktora robi rgh.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
Jedną rzecz którą zauważyłem to że z dnia na dzień bootuje coraz gorzej. Teraz odpaliła za 3 razem.
Na początku jak tylko kupiłem a było to ok tygodnia temu bootowała w granicach 20 sekund_czyli nie tak źle. sam nic nie namieszałem chyba-jedyną rzeczą którą robiłem na konsoli to wgranie daschlaunch 3.xx i FSD2.2 no i oczywiście wrzuciłem gry na dysk zewnętrzny.)
Fsd wgrałem na pamięć wewnętrzna na te 4GB
Reszte ma na zewnętrznym.
Nie wiem może coś z tego co robiłem ma cos wspólnego z bootowaniem.

Czy może zdemontować matrixa i wsadzic coolrunera 2?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tak czip można zdemontować i wstawić inny. Pomoże ci tylko osoba która robi RGH, tylko jakaś dobra bo możesz z deszczu wpaść pod rynnę.
Ktoś źle poprowadził kable i masz problem z cold bootami
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
brak edycji posta

OK. Dzięki. Konsole oddałem do firmy która się tym zajmuje. Wystawili mi na razie papier-zlecenie, więc chyba zrobią dobrze(inaczej by na to nic nie wystawili a tak robią to z odpowiedzialnością). Napisze jak będę już coś wiedział

Zabrałem od nich konsole nie chce żeby ją dotykali bo mają jeszcze mniejsze pojęcie niż ja. Powiedzieli że w konsoli nie da sie poprawić bo0towania. A przestał już bootować na ament. Koniec grania.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: RGH Długie Bootowanie na zimnej konsoli

Zabrałem od nich konsole nie chce żeby ją dotykali bo mają jeszcze mniejsze pojęcie niż ja. Powiedzieli że w konsoli nie da sie poprawić bo0towania. A przestał już bootować na ament. Koniec grania.
Hahaha paranoja

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
no paranoja.
 

Jasonh

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz wysłać do Krakowa serwiskonsol.pl ale z tego co mi wiadomo to maja długie terminy ponieważ maja w cholere roboty :)Sam robilem tam slima 4gb na cr ver c i botuje się do 10 sekund, Facet który to robi podchodzi do każdej konsoli indywidualnie i profesjonalnie :)

Pozdrawiam
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: RGH Długie Bootowanie na zimnej konsoli

Mozesz wysłać do Krakowa serwiskonsol.pl ale z tego co mi wiadomo to maja długie terminy ponieważ maja w cholere roboty :)Sam robilem tam slima 4gb na cr ver c i botuje się do 10 sekund, Facet który to robi podchodzi do każdej konsoli indywidualnie i profesjonalnie :)

Pozdrawiam
Na karmelickiej?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

Jasonh

Użytkownik
Użytkownik
Na karmelickiej?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Nie na ul. Tadeusza Kantora 5 , najstarszy serwis konsol w Krakowie :) z tego co mi wiadmo
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
konsola naprawiona.
 

robi6969

Użytkownik
Użytkownik
No to ja się podepnę pod temat zimnego startu:
A mianowicie mój problem z RGH wygląda następująco
Gdy zimną konsolę odpalam przyciskiem power to za chiny nie chce się uruchomić nawet po 10 min, natomiast gdy zimną odpalę poprzez przycisk otwarcia tacki to konsola startuje jest niebieski ekran i wyłączam ją w momencie gdy szuka pliku potrzebnego do uruchomienia linuxa(chyba), następnie odpalam zwykłym przyciskiem power i konsola rusza bez problemu po ok 30 sec. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Dodam, że gdy konsola już się rozgrzeje to po wyłączeniu i ponownym włączeniu poprzez przycisk power wstaje bez problemu.
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
Oddaj do naprawy. Pewnie cos nie tak z przewodami.
 

Do góry Bottom