RGH + Dual Boot

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy jest możliwość zastosowania Dual Boota w konsoli i RGH, ta by na jednej kości był oryginalny dash, zaś na drugiej właśnie RGH? Czy byłą by możliwość gry przez Live na oryginalnym dashu? I pytanie na które ciężko odpowiedzieć, ale czy takie rozwiązanie (jeżeli by się sprawdziło) działało by na dłuższą metę? :confused:

Edit: No i mam TU odpowiedź.
Jaki jest kosz cygnosa i czpiu do RGH i czy ktoś zrobi mi to w PL?
 

Ryba

Świeżak
Świeżak
koszt samego chipa do rgh ok 100 koszt dual nand zaleznie od wersji rev E czyli dla nand 16mg ok 185 zł + przesyłka rev F czyli dla nand256/512 ok 230 + przesyłka z tego co się orientuje a sam mam zamiar taki zestaw zamontować u siebie z rgh obecnie nie ma problemu wystarczy wejść na Allegro co do dual nand rozmawiałem na ten temat u mnie w servisie i powiedzieli mi ze beda się tym zajmowac zle jeszcze muszą się doszkolic co i jak takze najszybciej w okolicach marca Pozdawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
montaz cygnosa to nie problem, co do rev f z tego co pamietam to nie est on do dual nand. mozna tez nalutowac.kostke na kostke. lecz ze swojego doswiadczenia powiem ze mozna zmarnowac kilka kostek zeby wszystkie nogi sie stykaly hehe.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
koszt samego chipa do rgh ok 100 koszt dual nand zaleznie od wersji rev E czyli dla nand 16mg ok 185 zł + przesyłka rev F czyli dla nand256/512 ok 230 + przesyłka z tego co się orientuje a sam mam zamiar taki zestaw zamontować u siebie z rgh obecnie nie ma problemu wystarczy wejść na Allegro co do dual nand rozmawiałem na ten temat u mnie w servisie i powiedzieli mi ze beda się tym zajmowac zle jeszcze muszą się doszkolic co i jak takze najszybciej w okolicach marca Pozdawiam
albo kupić za 20zł ze szrotu kostkę nand i poszukać na sieci (na pewno jest bo znalazłem kiedyś) schemat do płytki PCB i zrobić samemu :)

koszt RGH to ok 50zł jak robisz samemu - koszt samego CPLD to ok 25zł plus przesyłka, reszta to części i wytrawienie płytki PCB

tak więc jak się chce to można wszystko zrobić i zamknąć się w koszcie 100zł - trzeba tylko odrobinę chęci :)
 

Do góry Bottom