1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH, Dual Nand i kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez saymer, Październik 2, 2013.

1. saymer

saymer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam. Z racji, że do mojego napędu został wgrany zły klucz, to żeby go wyciągnąć muszę zrobić RGH, bo chyba zostać przy RGH będzie dla mnie korzystniejsze i stąd wywodzą się moje pytania, :
    1) Ile średnio kosztuje zrobienie Dual Nand i jak to dokładnie działa?
    2) Jak wygląda gra na RGH (LiNK)? Dużo osób gra (wiem, wiem, nie ma co porównywać do XBL, ale czy jest chociaż z kim grać? :p)
    3) Mając najnowszy dashboard można zrobić RGH / Dual Nand? A jeżeli nie, to czy jest możliwy downgrade?

Wczytywanie...

Poleć forum