1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Dual Nand kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bodzio.man, Październik 9, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bodzio.man

bodzio.man Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    ok. Racibórza
    Witam. Zastanawia mnie kwestia użyteczności tego wynalazku. Samą zasadę działania jest mi znana. W jednej kość znajduje się oryginalny nand w drugiej zaś zmodyfikowany. Zasada prosta i skuteczna:) Ale jak wygląda to w praktyce? Ogólnie starałem się ogarnąć temat, ale mam wiele wątpliwości na które nie znalazłem odpowiedzi w sieci( w końcu Świeżak. :D). Przede wszystkim interesuje mnie kwestia czy po takiej modyfikacji w niedalekiej przyszłości, istnieje możliwość wymyślenia jakiegoś knifu przez Microsoft i zablokowania takiego precedensu ? Czy taką przeróbkę można nazwać dożywotnią(oczywiście Xbox'a:D:D:D). Jak wygląda aktualizacja? Co się stanie jak M$ wprowadzi jakąś cichą aktualizacje a konsola będzie w sieci ? Byłbym również wdzięczny za kilka zdań od osób które doświadczyły takiej przeróbki. Jak się sprawdza? Czy lepiej sobie darować Dual Nand'a i pozostać przy montażu zwykłego RGH. A jeszcze jedno jakbym miał kiedyś zamiar usunięcia przeróbki czy jest taka możliwość bez jakiś niespodzianek?. Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: RGH Dual Nand kilka pytań

Skutecznie to dziala, zawsze zanim robisz update czekasz co pisza. W slim jak powiadaa nie do zalatania ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Podłączę się do tematu,co by go nie powielac, czy to samo da rade zrobić na konsoli fat?

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    rozwiązanie jest forever. Niespodzianek nie będzie, chyba że używa sie HDD do jednego i drugiego, LT itp. Na fat wymagane jest RGH2. Na RGH1 nie da sie i nie będzie sie dało

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Alert Zamykam...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.