1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH dual nand xlive ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez usuwacz, Luty 14, 2012.

1. usuwacz

usuwacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów, od kilku dni po rejestracji wertuje wszelkie tematy dotyczące sprawy takiego przerobienia x-a, aby posiadając RGH można było mimo wszystko grać na oryginalnych grach w Xlive. Z tego co do tej pory udało mi się ustalić, są dwie metody aby tego dokonać.

1. Konieczność flashowania konsoli do gry w necie org obrazem nand po czym powtórne flashowanie edytowanym obrazem nand aby móc korzystać z RGH.

2. Montaż przeróbki typu dual nand i przełączanie włącznikiem trybu działania konsoli.

Samą przeróbkę RGH wydaje mi się że potrafię zrealizować we własnym zakresie, zamontował bym matrix glitchera 2, do flasha użyłbym usb spi flasher, ew wykorzystał metodę LPT

Sposób nr 1 jest na pewno kłopotliwy, uciążliwy, ale jeśli skuteczny więc mimo wszelkich niedogodności przy braku innych możliwości korzystał bym z niego.

Natomiast sposób nr 2 jest niewątpliwie rozwiązaniem najlepszym, ale jak do tej pory nie znalazłem żadnego użytecznego opisu którym mógłbym się kierować w celu wykonania go, tzn jakich elementów użyć, diagramy połączeń itd.

Priorytetem jest aby nie dostać bana przy tych zabawach, który sposób jest bezpieczny, lub może jest jeszcze jakiś o którym nie wspomniałem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Sposób 2.

Masz switcha, nand pod rgh i nand oryginalny.
    0 ryzyka bana.

4. usuwacz

usuwacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tego co rozumiem to potrzebuję glitchera, programator oraz co jeszcze ?

dysponujesz jakimiś linkami jak można wykonać przeróbkę tym sposobem ?

Wczytywanie...

Poleć forum