1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - DUal NAND

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jagrok81, Kwiecień 20, 2014.

1. jagrok81

jagrok81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam Xboxa Elite chciałbym zlecić komuś przeróbkę.
    Konsolą gram online w XboxLive, dlatego chciałbym taką możliwość dalej zachować.
    Dlatego pytanie moje brzmi, czy instalując dual nand, da mi taką możliwość bez ryzyka bana ?

1 Nand oryginalny do grania w Live
    2 Nand do alternatywnego oprogramowania który umożliwi mi uruchamiać kopie gier.

Proszę o orientacyjne koszty osób które się tym zajmują profesjonalnie, co polecacie do dual nanda.
    Interesowałaby mnie opcja z późniejszą możliwością samodzielnego programowania nand xboxa

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kuo slima

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Kosz orientacyjny... hmmm ciężko powiedzieć. Rozrzut cenowy może być spory, w zależności jakie chipy tam chcesz wrzucić.

Najtańsza opcja to pewnie coś ok 40zł za chip do rgh + 60zł za kość dual nand + kolejne 40zł za programator do nandu. Jeżeli chcieć przełączać się pomiędzy nandami bez switcha, to kolejne 40zł za chip do sterowania przełaczaniem. Jeżeli masz big block nand (np. jasper 256 lub 512mb), to chip do sterowania konieczny, żeby przełączać się pomiędzy BB a SB nand. Koszt po podliczeniu to ok 150-200zł bez kosztów montażu.

Jeżeli chcieć polecieć po bandzie i wrzucić tylko najlepszy sprzęt, to chip do R-JTAG ok 150zł plus 250zł za DEMONA do dual nand. Czyli wychodzi ok 400zł bez robocizny...

Jeżeli chcesz jeszcze do tego dual nand np. LT3.0 do gry po sieci, to dodatkowo 30-50zł do powyższych kwot...

Tak więc powyższe opcje dają rozrzut cenowy pomiędzy 150 a 450zł za sam sprzęt + robocizna, która w zależności od opcji może wahać się od 100-150zł. :)

1 osoba to lubi.
  5. jagrok81

jagrok81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czym się różni ten najlepszy sprzęt ?

6. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    ogólna stabilność/ czas rozruchu
    ale co do elita to koszt takiej zabawy bedzie bardzo duży i tutaj nie bardzo będzie na czym zaoszczędzić, tak jak akir napisał ze taniej wyjdzie zakupić slima i w nim zafundować takie bajery

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ewentualnie kup sobie drugą konsolke tylko do rgh lub do live....

Wczytywanie...

Poleć forum