1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Dysk-Pomocy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ekusiek, Styczeń 19, 2013.

1. Ekusiek

Ekusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam problem i dwa pytania. Liczę na pomoc z waszej strony :encouragement:
    1) Mianowicie jak skonfigurować dysk zewnętrzny 2TB żeby działał pod RGH? (Chodzi mi o to żeby konsola go widziała)
    2) Czy gry które mam na płytach pod Lt 2.0\3.0 pójdzie skopiować na ten zewnętrzny dysk? (jeśli tak to w jaki sposób?)
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    1. Musi być sformatowany na Fat32 i formatujesz w org. dash-u albo zostawiasz i wtedy tylko FSD go widzi.
    2. Można. Poczytaj w google o Iso2God

4. Ekusiek

Ekusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sformatować go przez konsole? Przez napęd konsoli (FSD) nie idzie gier na zewnętrzny dysk skopiować? Trzeba to robić przez komputer?

A np grę przerobioną przez iso2god znajdującą się na pendrivie podpiętym do konsoli idzie przeżucic na zewnętrzny dysk??

Jakie foldery zrobic w FSD do gier na dysku zewnętrznym i jak je do tych folderów wrzucic (z płyty,pendrive) ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Poleć forum