1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH dysk USB dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orzelorzel, Październik 4, 2012.

1. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć, sporo czasu minęło odkąd byłem tu ostatni raz ;) Czytałem już artykuły na temat rgh, dysków itp. Pomimo tego mam kilka pytań, a dziś zamierzam kupić (znów) xboxa:

1. jaki jest najnowszy dash pod rgh (odpalanie najnowszych gier RE6, Borderland2 itp), żebym wiedział co powiedzieć gościowi.
    2. Xbox nie posiada dysku wew. czy mogę użyć tylko USB i na nim odpalać gry pod RGH, czy lepiej kupić obudowę i do niego wsadzić dysk 2,5'
    3. Jeżeli włożę w obudowę dysk 2,5' to czy będę mógł kopiować gry z pendrive na ten wewnętrzny.
    4. Rozumiem że gdy skopiuję grę która będzie wymagać aktualizacji dasha, rhg nie pozwoli na to?

To by było na tyle ;) jak będę miał jeszcze jakieś pytania napisze :)
    z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. przy RGH nie interesuje ciebie dash ( najwyższy dasz do którego da się zrobić rgh to 14xxx jesli już w konsoli jest 15xxx to nie zrobisz RGH )
    2. tak
    3. tak
    4. nie potrzebujesz aktualizować dasha a jak użyjesz np exiso to nie kopiuje ten program katalogu systemupdate

1 osoba to lubi.
  4. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tenkju :)

Wczytywanie...

Poleć forum