1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Dysk zewnętrzny problem z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wafel1700, Styczeń 18, 2014.

1. Wafel1700

Wafel1700 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie! Zakupiłem jakiś czas temu dysk zewnętrzny 3,5 cala Seagate 2tb w celu podłączenia go do konsoli. Gry przerobiłem na format GOD, wrzuciłem na dysk zewnętrzny, wszystko zrobione tak, jakbym wrzucał na oryginalny dysk od XBOX - posiadam dysk 60gb na którym bez problemu odpalam gry pod rgh. Natomiast z dysku nie mogę odpalić żadnej gry:

1) Dysk jest w formacie FAT32, sformatowałem go z poziomu NXE
    2) FSD wykrywa dysk, mogę go przeglądać.
    3) ścieżki są ustawione poprawnie, gry z dysku zewnętrznego pojawiły się w bibliotece
    4) Po wciśnięciu zielonego przycisku, w celu uruchomienia gry, nic się nie dzieję. Gra nie startuje.
    5) Żadnej z gier nie udało się otworzyć przy pomocy File Managera.
    6) Gry z dysku wewnętrznego działają bez zarzutu

Próbowałem zmieniać port usb, resetować fsd, nic nie pomogło. Raz po raz, bo nie zawsze, udało mi się uruchomić Spelunky z poziomu biblioteki gier arcade.

Wczytywanie...

Poleć forum