1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rgh fat problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez axelalex, Sierpień 4, 2012.

1. axelalex

axelalex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiec mam taki problem, ze gdy włacze konsole i zagram w jakas gre chodzi wszystko ok, ale jednak gdy wyjde z tej gry i włacze druga to ona mi sie scina laguje strasznie i jakby dashboard tez ma lagi, Dash fsd... Co moze być nie tak konsola to falcon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsola może umierać, jest za słaby kondek68nF/100nF/źle ułożony reset

1 osoba to lubi.
  4. axelalex

axelalex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chciałem napisać też ze rgh mam od 6 dni a to sie zaczeło dziać wczoraj gdy ją podłaczyłem do netu i sciagło mi aktualizacje fsd.. no i po resecie konsoli sytuacja wyglada tak samo. jedna gra nastepna przycinanie sie.

wywaliłem gre 3d mini golf i konsola odzyła :)

Wczytywanie...

Poleć forum