1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH/-Flash LT+3.0 Serwis konsol Poznań Łazarz błyskawiczna realizacja najlepsze ceny!

Temat na forum 'Usługi' rozpoczęty przez Modbo, Grudzień 27, 2013.

1. Modbo

Modbo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam serdecznie oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu konsol XBOX360:

RGH 1/2.0 konsole Fat-cena 119 zł, Flash LT+3.0 gratis-usługa wykonywana na miejscu-czas do 1,5h
    RGH konsole Slim-119 zł, Flash LT+3.0-40 zł-usługa wykonywana na miejscu, czas do 1,5h

Flash LT+3.0:
    Fat-40 zł
    Slim-80 zł

Wymiana napędu Fat z zaprogramowaniem-100 zł
    Wymiana past termoprzewodzących Fat i Slim-50 zł

Profesjonalny reflow Fat naprawa usterki typu 3 czerwone diody-60 zł

Usługi wykonuję na miejscu,u.l Wierzbięcice 30/18 61-568 wejście D od podwórza, dogodny dojazd z całego Poznania!

Kontakt:

Tel: 669 558 500
    Email: modbo@e.pl
    Gadu-Gadu: 1967612

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras89

Aras89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze polecam ;) byłem u Pana w grudniu. W niecałą godzinę wszystko załatwione i śmiga. Telefony zawsze odbiera więc z kontaktem nie ma żadnego problemu, pomocny i skłonny żeby wytłumaczyć co i jak mało doświadczonym użytkownikom!

4. padre76

padre76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie polecam wam przerabiac konsole u mistrza przerobki bo ja jestem mega zadowolony pomoc zawsze, kontakt super moi znajomi tez u niego przerabiaja bo jak ktos cos dobrze robi to tylko polecac wiec jak nie chcecie ludziska miec problemów z przerobiona konsola to tylko tu polecam !!!!!!!!!!!!!!

5. dolot

dolot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem na święta konsolę od przyjaciela, który sam jest graczem. Polecił mi serwis Modbo który zajmuje się profesjonalnie takim sprzętem. Jako że nie jestem z Poznania, umówiłem się z panem Piotrem na wykonanie usługi na miejscu, gdyż byłem przejazdem w Poznaniu. Jak wielkie było moje zaskoczenie kiedy już po godzinie od oddania sprzętu cieszyłem się z błyskawicznie wykonanej usługi. Dostałem również pełne oprogramowanie oraz instrukcje jak posługiwać się sprzętem, i w jeden wieczór pojąłem jak obsługiwać konsolę z RGH. Czasy bootowania są krótkie, a konsola nie wiesza się i chodzi bardzo cichutko. Jeśli któryś z moich znajomych będzie potrzebował kiedyś pomocy w sprawach związanych z konsolą XBOX360, z pełną odpowiedzialnością polecę mu serwis Modbo, który wykonuje usługi naprawdę szybko, a poza tym ma REWELACYJNE ceny. Nic tylko polecać!

6. dawcio872

dawcio872 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam wszystkim użytkownikom xboxa którzy chcą miec bardzo dobrze przerobiona konsole bez żadnych problemów wszystko smiga przerabialem u niego swojego xboxa w piatek bardzo szybka obsługa bo w 1,5 godz mialem do odbioru konsole POLECAM SERDECZNIE :) !!!!

7. janek_smith

janek_smith Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam dobra usluga. Wszystko chodzi z instrukcjami i proste do zrozumienia. Polecam, pewnie jak bede mial jesczze jakas konsole xbox360 do zrobienia, to ponownie sie zglosze do Pana!

8. gryl

gryl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Profesjonalnie szybko bezproblemowo

Współpraca na wysokim poziomie merytorycznym. Informacje czy rozwiązania przekazywane treściwie zarówno w odbiorze osobistym jak i medialnym załączonym do usługi.
    Kontakt telefoniczny nienaganny. Polecam wszystkim z problemami programowymi :joyous:z XBOX

9. MilJack

MilJack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam wszystkim, szybko, sprawnie i profesjonalnie!

10. RAPID21

RAPID21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do moich poprzedników. Pan Piotr wykonuję swoje usługi w zaskakująco szybki tempie a co najważniejsze usługa jest wykonana na najwyższym poziomie. Dużym plusem jest załączenie instrukcji na płycie DVD w formie filmów. Kolejny plus to pisemna roczna gwarancja na wykonaną usługę. POLECAM SERWIS Modbo.

11. marcin85v

marcin85v Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usługa wykonana fachowo i expresowym tepie po wykonaniu usługi dostałem płytke z instrukcjia i roczna gwarancjie ! polecam na 1000% serwis pana Piotra

12. lebiss

lebiss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opalenica, Poland
    Jakiś czas temu oddałem X'a z 2010r do Rgh , i szczerze polecam tego profesjonalistę :) nie dość że bardzo miły kontakt , to w dodatku czas oczekiwania na usługę to było ok godziny może godzina i 15 miut . Dla mnie bomba bo nie jestem z poznania także za jednym przyjazdem wszystko załatwiłem :) co do konsoli : wszystko śmiga tak jak powinno , nie gotuje się , nie zawiesza ... czysta poezja :) a w dodatku dostałem 12 Miesięcy gwarancji na usługę , no wręcz baja :D wszystko gra i trąbi :) Jeszcze raz szczerze POLECAM usługi tego Pana !!

13. Black Dragon

Black Dragon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio miałem przyjemność korzystać z usług serwisu Modbo. Usługa została wykonana fachowo i szybko, z niewielkim obciążeniem dla portfela. Konsola działa bardzo płynnie i cicho, nic się nie zawiesza, a pan Piotr zawsze chętnie tłumaczy przez telefon kiedy czegoś nie rozumiem. Otrzymałem pełen zestaw instrukcji i programów, oraz pisemną gwarancję. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał serwis Modbo wszystkim moim znajomym kiedy będą potrzebowali takich właśnie usług

14. marcinq93

marcinq93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze polecam serwis pana Piotra.Usługa wykonana szybko,niedrogo a także szybko i profesjonalnie. Po wykonaniu usługi otrzymałem płytę z programami oraz filmami instruktażowymi oraz roczną gwarancją.Jestem bardzo zadowolony z usług pana Piotra.

15. jojaoband

jojaoband Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Posen, Poland
    Usługa przeprowadzona szybko i sprawnie, w bardzo dobrej cenie.Zostałem zapoznany z funkcjami konsoli, otrzymałem również zestaw instrukcji oraz 12-to miesięczną gwarancję. Jestem bardzo zadowolony z szybkości i sprawności wykonania, konsola chodzi wzorowo, uruchamia się maksymalnie 30 sekund. Będę polecał znajomym.

16. radzik171

radzik171 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam usługi Pana Piotra. Bardzo dobry kontakt. Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Moim zdaniem szybciej i taniej w Poznaniu nie ma. Pan Piotr odpowiedział na wszystkie moje pytania i zaoferował swoją pomoc jakbym miał z czymś problem. Serdecznie polecam !!!!!!!!

17. maly008

maly008 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo polecam sprawnie szybko i dobrze wszystko działa! Roczna gwarancja.

18. Mad Dog

Mad Dog Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pełen pozytyw:)
    Przeróbka RGH na konsoli SLIM wykonana niemal "od ręki". Wszystko działa jak należy. Bardzo pomocne dołączone instrukcje użytkowania.

19. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Rgh może i wykonuje dobrze ale jeśli chodzi o naprawy (RROD), to raczej nie polecam. Jakiś czas temu kupiłem konsole z płytą główną Falcon. Z tyłu była naklejona plomba właśnie serwisu modbo. Konsola wywalała błąd E74 więc postanowiłem ją rozebrać. Nie był wykonany ani reballing ani reflow. Radiatory były przykręcone na ogromne śruby które były tak dokręcone że płyta się wygięła. Konsola na śmietnik.

20. Modbo

Modbo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Zacznijmy od tego że serwis Modbo nigdy nie wykonuje napraw typu X-clamp, czy też wkręcania śrub "z mostu". Przeprowadzamy pełen Reflow/ Reballing na specjalistycznym sprzęcie, natomiast dostajemy konsole które różnego rodzaju amatorzy "naprawiają" w ten własnie sposób. Wówczas przeprowadzamy naprawę poprzez reflow, i nigdy nie dajemy na taka usługę gwarancji, więc stwierdzenie że była tam plomba naszego serwisu jest najzwyczajniejszym w świecie oszczerstwem i kłamstwem. Zgłaszam sprawę do Administratora forum, takie praktyki są niedopuszczalne.

21. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Prawdopodobnie nastąpiła pomyłka, jeżeli jesteś niewinny to nie musisz od razu tak na mnie naskakiwać, po prostu myślałem że to ten serwis i chodzi o Ciebie. Możliwe że istnieje gdzieś firma od podobnej nazwie i nastąpiła pomyłka. Jeśli to nie ty to przepraszam.

Najprawdopodobniej wykonałeś swoją robotę prawidłowo tylko ktoś inny kto korzystał z twojego serwisu później grzebał w konsoli na własną rękę i wykonał te właśnie mody.

Poleć forum