1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Flash napędów - Wszystkie usterki Xbox 360 - KOMPLEKSOWO! POZNAŃ - CAŁA POLSKA!

Temat na forum 'Usługi' rozpoczęty przez msFormat, Kwiecień 13, 2012.

1. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    RGH - DUAL NAND - RGH CORONA - pełen serwis Xbox 360!! POZNAŃ - CAŁA POLSKA!!

Usługę wykonuje FIRMA a nie osoba prywatna!

Reset Glitch Hack - konsole FAT i SLIM (również najnowsze SLIM CORONA!)
    DUAL NAND - konsole FAT i Slim (również CORONA!)
    Flash napędów - FAT i SLIM

Rabaty przy kilku sztukach!

Na każdą usługę pisemna gwarancja 12 miesięcy!

RGH - wszystkie konsole - 139 zł

FLASH NAPĘDÓW ceny od 30 PLN do 199 PLN!

FATY:
    - wszystkie napędy 49 zł - każda kolejna aktualizacja 30 zł

SLIMY
    - LiteOn 16D4S - 79 zł
    - Liteon 16D5S - 199 zł (wymiana elektroniki + odczyt klucza z płyty głównej)
    - Hitachi - 199 zł (wymiana elektroniki + odczyt klucza z płyty głównej)

Link do allegro - KLIK

Naprawa wszystkich innych usterek:
    - wymiana napędów/laserów we wszystkich napędach
    - naprawa uszkodzonych punktów/ścieżek na płycie głównej (np. po nieudanym RGH/JTAG) - naprawa a nie obejście!!
    - naprawa uszkodzonych napędów (odwrotnie podłączenie zasilania, bad drill itp.)
    - wyciągnięcie klucza napędu z płyty głównej
    - oraz wszystkie pozostałe usterki

Wykonanie usługi na miejscu (Poznań) bądź wysyłkowo - kurier 17 zł!
    Szybkie terminy i niskie ceny!!

Masa zadowolonych i stałych klientów - głównie z allegro i Poznań, ale forumowiczom też dużo konsol robiłem.
    W konsolach siedzę od dawnych czasów...

Pełen support w razie pytań i problemów po wykonaniu usługi!

Przykładowe instalacje RGH:

Oczywiście każda konsola może bootowac inaczej, ale ok 90% robionych przeze mnie konsol bootuje jak na powyższych filmach.

Konsole najczęściej na drugi dzień po otrzymaniu są odsyłane.

Pytania?? Zapraszam 667 461 581 lub GG 3946571 oraz oczywiście PW.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak więc zaświadczam wszem i wobec, że prawda ci to co powyżej napisane. Otóż czas jakiś nosiłem się z zamiarem zrobienia RGH w slimku, a trochę nie lubie wysyłek tego typu sprzętu jednak, ale czas ten pokazał, że trafiłem w 10 decydując się na usługę u kolegi ukrywającego się pod nickiem msformat!
    Zacznę może od plusów:
    -szybko ( na drugi dzień gotowe)
    -cena ok!
    -slimka botuje z reguły koncertowo, może z 2 czy 3 x póki co wstała powyżej 10s.
    -świetny kontakt bo kolega naprawde miły i rzeczowy i nie odcina się po zrobieniu tylko nawet na pewnie banalne dla niego pytania odpowiada z podziwu godna cierpliwością (nawet w święta;P)
    No to teraz minusy....a no tak, zapomniałem, minusów brak, no może ew. powinno co najmniej dwóch być takich fachowców w okolicach pozka żeby sobie ew. konkurencje robić co jak wiadomo zawsze dla klienteli dobre jest;)
    Generalnie polecam, polecam i jeszcze raz polecam, kto z poznania i okolic śmiało do msformat pisać, dzwonić czy to jeszcze!

4. Robert_Ibek

Robert_Ibek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem bardzo zadowolony z transakcji. Kupiłem konsole xbox 360 elite JASPER już z RGH. Konsola w bardzo dobrym stanie (na pewno z zewnątrz:) Chodzi szybko i bez zarzutów. Miałem pewne problemy z obsługa z powodu braku wiedzy ale tak jak piszę użytkownik powyżej wszystko zostało mi cierpliwie wytłumaczone. Bardzo pasował mi fakt, że gość jest z Poznania więc pojechałem osobiście i wszystko mi pokazał co i jak także transakcja nie była aż tak w ciemno. Dodatkowo dostałem pół roku pisemnej gwarancji od firmy więc jak dla mnie lepiej tak niż kupić nową konsolę i nie mieć żadnej gwarancji po przeróbce. POLECAM !!

5. msFormat

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  6. yasiekk

yasiekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poprzedniego Jaspera kupiłem ja i zgodnie z prośbą mogę o nim opowiedzieć. :)

Temperatura GPU po około 10 minutach od włączenia utrzymuje się na stałym poziomie 69'C - nie jest źle. Sam chip glitch.uje całkiem szybko - często niemal natychmiastowo w najgorszym przypadku było to do 10s, więc co do umiejętności montażu i samej jego poprawności nie mam zastrzeżeń, jest bardzo dobrze.

Póki co wszystko działa, są tylko okazjonalne problemy z okładkami w FSD - w pamięci wewnętrznej jest zbyt mało miejsca, żeby pobierać te w najwyższej rozdzielczości.

Co do akcesoriów - pad, który dostałem z konsolą był rozkręcany, więc stawiam, że jest po naprawie jednej gałki, jako że jest ciemniejsza - jednak działa bez zarzutu, więc nie jestem w stanie się doczepić do niczego.
    Zasilacz do konsoli jest z brytyjską wtyczką i adapterem - brzydko to wygląda, ale swoje zadanie spełnia.

Ogółem pomijając te drobne mankamenty, jestem zadowolony z zakupu i msFormat polecam. Szybka wysyłka, wszystko starannie zapakowane - bez zarzutu. :)

7. robertwpl

robertwpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

ja też od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem jaspera Elite z RGH zakupionym tu na forum od msFormat. Konsola z zew w stanie bardzo dobrym, w srodku moim zdaniem idealnie. RGH wstaje jak orginał 5-6 sekund. Wczoraj właczałem i wyłaczałem kilkanaście razy i nigdy nie startowała dłużej. W konsoli zostały zamontowane radiatory z heatpipe zarówno na GPU jak CPU, wymieniona pasta, uszczelniony tunel co według zapewnień sprzedającego miało dać dobre rezultaty i faktycznie tak jest. Z ważywszy na fakt, że dopiero do mnie przyszła to katowałem ją przez 5 godzin i temperatury po tym czasie oscylowały w granicy 59'C! Z tego co wiem to bradzo dobry wynik. Konsolę zakupiłem z dyskiem, na który zostało zainstalowane całe oprogramowanie, dlatego też nie ma problemów z brakującym miejscem w pamieci wew. typu okładki w FSD w niskiej jakosci. Także gorąco polecam usługi msFormat i zachęcam do zakupu podanego wyżej w linku identycznego jaspera Elite:)

8. msFormat

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  9. boldys79

boldys79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem bardzo zadowolony z usługi :) Konsolka chodzi Super :) zasłużony POZYTYW !!!

10. msFormat

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  11. Achero

Achero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również jestem bardzo zadowolony z usługi, konsola działa bez problemu, nie miałem również żadnych problemów z obsługą. Jestem jak najbardziej zadowolony z usługi;]

12. cukero

cukero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Przeróbka RGH

Dzień dobry,

Wielki pozytyw dla kolegi msFormat. Zarówno odbudował punkty lutownicze bo wcześniejszej próbie przeróbki przez inną osobę, dodatkowo zawsze służy pomocą i informuje na bieżąco o przebiegu "operacji". Rzeczowy i konkretny :) Cały proces trwał ok 4 wraz z przesyłkami więc wszystko w porządku.

Konsola otrzymała swoją drugą szansę.

Pozdrawiam

13. Skittles95

Skittles95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Wszystkie pozytywne opinie powyżej są w 100% prawdziwe - MsFormat to rzetelna i przede wszystkim przemiła osoba, z którą można sie ze spokojem dogadać, ustalić, zawsze udzieli odpowiedzi na zadane pytania. Oddałem swojego Xboxa360S 4GB do zrobienia RGH w piątek po południu - w poniedziałek mogłem już odebrać, dostałem gwarancję z podpisem i pieczątką oraz linki z podstawowymi tutorialami użytkowania RGH. Jestem wręcz porażony profesjonalizem :). Czasy bootowania są szybciutkie - 10-15s to maximum, podstawowe oprogramowanie jest już zainstalowane - nic tylko siadać, użytkować i się cieszyć (nie wspominając o niskiej cenie :D) . Zdecydowanie Polecam! :)

14. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Robisz też na coolrunnerach?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

15. msFormat

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Tylko na Matrixach - Coolrunnery nie są w niczym lepsze, a trochę droższe, więc po co przepłacać ;)

16. marcellus

marcellus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    msFormat - przeróbka RGH - opinia

Witam serdecznie,

cieszę się, że i ja mogę potwierdzić w 100% profesjonalizm i rzetelność kolegi msFormat.

Kontakt zawsze miły i bezproblemowy. Wiadomo, że nie każdy jest expertem w każdej dziedzinie - więc na moje niekończące się pytania odnośnie RGH kolega zawsze odpowiadał rzeczowo, obrazowo - a co najważniejsze w taki sposób, że i ja mogłem zrozumieć o co chodzi ;)

Co do samej przeróbki zastrzeżeń brak - sprzęt chodzi stabilnie, temperatury nie przekraczają norm, gierki się instalują i chodzą tak jak należy. Nie mogę naocznie sprawdzić jakości wykonanej usługi (bo nie będę rozbierał konsoli - zresztą i tak bym pewnie nie wiedział gdzie spojrzeć) - ale skoro kolega msFormat mówi, że operacja przebiegła bezproblemowo, wszystko polutowane jak należy, poprawiony obieg powietrza => to znaczy, że inaczej być nie może :) ponieważ jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jakości usług oferowanych przez kolegę.

Jeśli chodzi o samo RGH - brak słów... konsola jakby otrzymała nowe życie. Wiele nowych możliwości, ustawień, bajerów. Teraz widzę jak bardzo... "ograniczona" jest konsola bez takiego RGH i że jeszcze jakiś tam potencjał w mojej 4-letniej konsoli drzemie :)

Jednakże jest też jeden aspekt którego żałuję (aby nie było tak za słodko w tym poście ;). Żałuję... że nie zdecydowałem się na RGH wcześniej! :)
    Patrząc jakie koszty należy ponieść ostatnimi czasy aby poprawnie i 100% wypalać płytki na X'a (nowy LT, napęd Liteon'a iHAS, płytki co jakiś czas itp, itd) koszt przeróbki jest naprawdę atrakcyjny i wydaje się, że uwalnia od dodatkowych kosztów na przyszłość.

Zatem reasumując - P*O*L*E*C*A*M usługi kolego msFormat z czystym sumieniem.... bo inaczej być nie może! :)

Pozdrawiam.

1 osoba to lubi.
  17. dzieciol

dzieciol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kilka konsol poszło pod młotek u tego Pana i wszystko śmiga jak należy , tak więc jeśli masz jakieś wątpliwości kogo wybrać wybierz jego czy to rgh czy przeróbka napędu , pełen profesjonalizm wyśmienity kontakt , jeśli istnieje jakiś problem zawsze pomoże i odpowie , tak więc jak najbardziej polecam :)

18. ANTATA

ANTATA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem bardzo zadowolony z usługi Konsolka chodzi Super zasłużony POZYTYW !!! Czas super szybko profesjonalnie

19. Paweł Gońda

Paweł Gońda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serdecznie polecam serwis msformat. Jeżeli mieszkasz w Poznaniu bądź okolicach nie szukaj innych ofert. U Tego kolegi masz pewność fachowości naprawy, znakomity kontakt i szybkość wykonywania usług. Kolejnym bardzo ważnym atrybutem jest cena. Inne serwisy za wgranie nowszego softu w Poznaniu krzyczą sobie 60-80 zł. W msformat jest znacznie taniej, sprawdźcie sami. :D Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki!

20. semiazas

semiazas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    Jestem mega zadowolony z usługi RGH. Profesjonalny gość, przemiły kontakt, szybki czas realizacji usługi, odpowiada na każde pytanie. W 100% polecam msFormat !

21. adam187

adam187 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystam od dawna z usług i jestem mega zadowolony i polecam wszystkim znajomym w ciemno, zawsze pełen profesjonalizm i przystępne ceny.

Wczytywanie...

Poleć forum