1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH/ Flash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiezak, Kwiecień 28, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,chciałbym was zapytać ile mniej więcej kosztuje przeróbka owych konsol.
    Xbox 360 slim,data produkcji 2013,jeszcze nie wiem jaki napęd ,ale chciałbym ją przerobić na lt 3.0 ,da się? i ile by to kosztowało?

Xbox 360 elite chciałbym ją przerobić na taką przeróbke ,która nie wymaga płyty,tylko moge na pendrive lub dysk.Czyli rgh,bo o jtag zbytnio duzo nie wiem.

Czy jest ktoś z gliwic lub okolic,kto by się tym zajął? Eewentualnie wysyłkowo

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Napisz tu to samo http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje-osoby-ktora-przerobi-mi-konsole-1537/index289.html

Koszt LT dla konsoli z 2013r od 220 do 299 ( wymiana pcb lub całego napędu)
    Koszt RGH od 100 do 150 ( montaż chipa i konfiguracja )
    Tak przedstawiają się koszty Tego co chcesz zrobić u większości z forumowych serwisantów.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum