1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH // FSD I NXE (launch.ini)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BartexXx20, Lipiec 26, 2012.

1. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie.
    Mam problem z launch.ini.
    Ostatnio kupiłem konsole z RGH + 500gb dysk. Początkowo włączało się NXE a poprzez środkowy przycisk na padzie i wybranie "Interfejs główny konsoli xbox 360" Uruchamiał się FSD. Chciałem to zmienić aby było na odwrót i tutaj rzecz spaprałem bo wgrałem launch.ini a w nim:
    Kod:
    [QuickLaunchButtons]
    Default =Hdd:\Freestyle2\Default.xex
    BUT_A =USB:\Freestyle2\Default.xex
    Nie stety teraz nie mogę uruchomić FSD.
    Ktoś może mi napisać launch.ini aby uruchomić chociaż FSD jak było?

Jak wgrać ping patcha bo chyba nie został wgrany przez co nie moge grać na Xlink kai..

Pozdrawiam Bartek

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    uruchom dashlunch i poustawiaj jeszcze raz plik ini, jak jesteś spostrzegawczy to i pingpatch'a tam znajdziesz, dasz opcje na true i juz.

default = start konsoli z programem przypisanym do tej ścieżki

a NXE ustaw pod przyciskiem Y,X,A,B - jak tam wygodniej dla ciebie.

Nie zapomnij zapisać wszystkich dokonanych zmian w ini , bo nie bedzie działać po restarcie.

1 osoba to lubi.
  4. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękóweczka :) działa, poradziłem sobie za pomocą dashluncha najnowszego :) więc teraz jak mam ping patcha to wypróbuje Xlinka :)

Poleć forum