RGH - FSD nie uruchamia się

krzysiek_1989

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.

Chciałbym Was prosić o poradę bo mam problem z moim konsolą RGH. Moja konsola to Falcon. Szukałem na tym forum odpowiedzi ale nie mogłem jej znaleźć. Mój problem wygląda następująco:

1. Dzisiaj chciałem skopiować sobie z pendrive na dysk konsoli grę arcade "Trine 2". Gdy ją skopiowałem i chciałem ją uruchomić to konsola zawiesiła się. Gdy włączyłem ją ponownie to uruchomił się oryginalny dash natomiast FSD nie uruchomił się. Próbowałem kilkanaście razy (odłączałem konsole od zasilania) ale nic nie pomogło - za każdym razem włącza się oryginalny dash. Mam RGH od 2 tygodni i za bardzo nie wiem co mam teraz zrobić. Spróbować zainstalować FSD jeszcze raz?
2. Jak już wyskoczył mi ten problem to chciałbym przy okazji się dowiedzieć czy to normalne, że konsola czasem włącza się za pierwszym razem, chwile na FSD chodzi (jakieś 30 - 90 s) i zawiesza się. Włączam ją ponownie to już odpala ale zdarza się że za trzecim czy czwartym razem się uruchomi i już działa poprawnie.
3. Dodatkowo zdarza się, że przy ekranie loga Xboxa konsola się zawierza i muszę ją ponownie uruchamiać.

Proszę Was o pomoc i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: RGH - FSD nie uruchamia się

Typowy problem z falconami, poprawic rgh/ lub ten typ tak ma. Codo fsd jest moj tutorial na forum.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
RGH do poprawy.
 

krzysiek_1989

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To w takim razie próbować wgrać od nowa FSD? Miałem wersję 2.2 a zauważyłem że wyszła wersja 3.x . Mogę śmiało wgrywać nowszą wersję czy jednak tą co miałem czyli 2.2?
Co to moich pytań 2 i 3 to mam rozumieć, że ten typ tak ma lub niestety RGH jest do poprawy?
Skontaktować się z osobą, która wykonywała mi RGH i poinformować go o zaistniałych problemach?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: RGH - FSD nie uruchamia się

Tak do poprawy.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

krzysiek_1989

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodam jeszcze, że xell startuje
zatrzymuje sie na wierszu "looking for xenon.elf vmlinux ..."
następnie jest wiersz z komendą trying dvd, uda itp.

Czy to jest kwestia software czy hardware? Czy samemu jestem w stanie sobie z tym poradzić czy raczej koniecznością będzie wysłanie konsoli do osoby której przerabiałem?

Pozdrawiam i życzę wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)
 

b000mer

Świeżak
Świeżak
Problem z FSD

Witam, mam podobny problem dlatego piszę tu. Mianowicie chciałem zaktualizować dasha do 16747 i zrobiłem zgodnie z poradnikiem tu z forum, czyli Jrunner itp. Wszystko zrobiłem jak trzeba(tak mi się wydaje ;) ) ale jednak coś nie gra, mianowicie. Aktualizacja się odpaliła, ale wyskoczył błąd, że nie można wykonać aktualizacji (kod statusu 416b-417f-1380-2446-c810-1004), jednak wyskakuję mi w informacjach systemowych, że wersja dasha to właśnie 16747, także coś nie halo. Nie mogę się połączyć po lanie z konsolą nie wiem czemu i próbuję wgrać od nowa fsd i wgrać dashlaunch lub odpalić go chociaż z pena, żeby wgrać go od nowa niestety bez skutku. Pomocy.
 

Do góry Bottom