1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH gdzie są screenshoty i ustawienia internetu ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez broda1725, Wrzesień 8, 2013.

1. broda1725

broda1725 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole z RGH z dyskiem 500gb i mam pytanko, gdzie są robione zapisy screenshotów z menu (za pomocą lewej gałki jak się wciśnie ją) i te z gier poprzez wciśnięcie równocześnie BACK i START ? gdzie one są bo robię i powinny się dokładać do opisu gier przy okładkach zgadza się ?

I drugie pytanie próbowałem ustawić internet (WIFI), znajduje mi mój ruter, wybieram moją stacje, wpisuje hasło, robi test i nie może się połączyć. Kropeczki dochodzą do Xbox360 ****** moja stacja ------ internet ------ xbox live, ale co dziwne w FSD widzę że przydzieliło adres IP status pisze że NIC ale jak próbowałem pobrać do gier okładki to pięknie pobiera, czyli co niby nie połączyło a widzi net ? nie rozumie tego.
    Wiem że w RGH jest zablokowany XBOX LIVE ale myślałem że na można przeglądać coś w internecie w oryginalnym dashu. No chyba że jestem w błędzie, może mnie ktoś olśni.

Jeszcze jedno gdzie się zapisują okładki pobrane do gier ? na dysku w katalogu z grą nie mogę znaleźć.

Edit: te robione lewą gałką znalazłem w katalogu GAME\DATA\SCREENSHOT\xxxxx.png te jak coś można skasować tak ? zresztą nie można zobaczyć ich jak wciskam wybierz.

Wczytywanie...

Poleć forum