1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] gra FEZ problem z avatar update

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Milvo, Grudzień 9, 2012.

1. Milvo

Milvo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z uruchomieniem FEZa na FSD 3. Jak do tej pory wszystkie inne gry działały dopiero ten fez wyrzuca jakis blad o aktualizacje. Poczytałem troche na necie i wyszukałem że potrzebny jest jakis tam avatar upadate. mam wersje konsoli chyba najnowsza tj. 2.0.16197.0 i ściągnąłem gdzieś rar z $Systemupdate najpierw 14719 (w temacie wlasnie o tej akualizacji avatara wyczytałem gdzies ze ten bedzie ok), pozniej jak nie działało to sciagnalem zwykly update 2.0.16197.0 za kazdym razem wgrywalem na sformatowany pendrive fat32 bezposrednio na pena ten folder $SystemUpdate, oraz próbowałem też $$ystemupdate bo podobno to tez moze pomoc. Probowalem włączać konsole z penem podlaczonym, probowalem podlaczac pena juz na włączonej. Oczywiscie wszystko w oryginalnym dashu. Wszystko to powtarzałem na dwóch penach 4gb i 16gb. Ani razu konsola nic nie pokazała, że dostępny update lub coś podobnego, a na filmikach widzialem ze po podlaczeniu tak skonfigurowanego pena powinno wyskoczyć ze jest dostepna aktualizacja. Proszę o pomoc bo juz mi rece opadaja i mam dosc. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    W ustawieniach DashLaunch-a znajdź odpowiednią opcję ( noupdater = true )
    Potem z poziomu NXE wkładasz pena z akutalizacją w folderze $$ysystemupdate

Pozdro !

4. Milvo

Milvo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozwiązane. Jeżeli ktoś będzie miał podobny problem to wystarczy przed wyjęciem pena z kompa kliknac bezpieczne usuwanie sprzetu. Wczesniej wyjmowałem od razu i nie działało, a gdy najpierw kliknałem bezpieczne usuwanie sprzętu (czy jakos tak) konsola od razu zadzialala. :)

Wczytywanie...

Poleć forum