1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh gry same sie usuneły

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radek21000, Październik 27, 2013.

1. Radek21000

Radek21000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Witam posiadam xboxa slim Rgh z dysiem 750 gb mam juz go rok czasu mialem zainstalowanych ostatnio okolo 60 gier i zostalo mi może z 30 gb miejsca ostatnio usunelem kilka gier i zgralem na inny dysk jedno gre teraz pokazuje mi ze mam 250 gb wolnego miejsca ja usunelem i zgralem 4 gry wiec okolo 25 gb a nie 250gb co sie okazalo usunely sie z dysku inne gry ale w katalogu z grami zostaly same foldery z nazwa gry puste w środku bez pliku np kilka dni temu gralem w fife14 i f1 2014 dzis chcialem zagrac a okazlo sie ze niemam tych gier na dysku tylko folder gry i tyle
    czy mogło to sie stać od
    1> Podczas przegrywania gry z xboxa na inny dysk odłączył sie mi ten drugi dysk zachaczylem
    2> Lub czy tez podczas wlaczania konsoli wlozylem kabel lan dush sie niezaladowal tylko wyskoczył czarny ekran z jakimis operacjami jak dos i cos sie robilo ale rozlaczylem kabel wlaczylem raz jeszcze konsole dopiero po zaladowaniu fsd podlaczylem kabel i sciagalem aktualizacje kilku gier wczesniej jak robilem to co jakis czas nigdy mi taki ekran nie wyskoczyl przy wlaczania konsoli

Z konsoli zginelo okolo 20 gier z 60 reszta chodzi juz kilkanascie sprawdzalem zniknely starsze gry i nowsze nic innego niezginelo zadne dlc i savy, sa wszystkie avatary itp tylko te gry i to wszystkie pliki z danej gry sam folder zostaje i czasem kilka folderow pustych w srodku ale bez jakiegokolwiek pliku

Wczytywanie...

Poleć forum