1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Gry XBLA i DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damianeq89, Kwiecień 1, 2012.

1. damianeq89

damianeq89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jednak RGH na konsoli mam od niespełna tygodnia i jestem świeży wtym temacie. CIeżko mi sie ogarnąć jeszcze z tym, ale mam chyba "czysty" Freestyle Dash bez dodatkowych Pluginów (w katalogu FSD>Pluginsts mam tylko contentx_patch.xexp oraz FreeStyleDashPlugin.xex). Chciałbym instalować dodatki do gier -DLC oraz gry Arcade. Co do uruchamianie gier na 2 DVD wyczytałem ze Freestyle Dash ma już jakiś plugin zainstalowany. Co trzeba zrobić aby odpalić gry Arcade oraz DLC. Gdzieś obiło mi sie o uszy, że używa sie jakiegoś Yaris Swap oraz XM360 (ten XM360 chyba trzeba jakoś na konsole wgrać ale nawet nie wiem jak). Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi wyjaśnił po kolei jak to trzeba zrobić. Do kopiowania na dysk HDD używam 360 Content Manager v2.2 (jeśli to jakaś istotna informacja- bo chyba sam rozpoznaje co to jest i gdzie wkleic).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    w dziale JTAG/RGH masz tutoriale, wystarczy poczytać.

4. damianeq89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znalazłem cos tylko w tym temacie
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/[tutorial]-poradnik-swiezego-jtagowca-104876/ i chyba chodzi o ta cześć dokladnie.
    Ja do kopiowania poprzez FTP używam 360 Content Manager i on z tego co wiem tworzy jakies foldery 0000.. gdzie umieszcza sam pliki z grami ( i nie wiem jaki jest od czego dokladnie) a tam sa stworzone jakies wlasne konkretne foldery.
    Dodatkowo nie widze nic na temat tego o co i jak uzywac Yaris Swap oraz XM360. Innych tutoriali na ten temat nie widzę.Na jakims angielskim forum pisało o zmianie "contpatch = true" na false i nie wiem czy trzeba i po co to??

PS.
    Jest gdzieś opis jakie sa poprawne tego ustawienia??

5. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odnosnie ostatniego pytania to w folderze dash launch 2.32 masz plik info.launch.ini. Otworz go za pomoca notatnika i tam bedzie opisana konkretnie kazda funkcja (niestety po angielsku).

6. damianeq89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jak z tymi XBLA i DLC ?? Nie wierze, że nie znajda sie osoby które wiedza jak się to robi? Wyczytałem, że Yaris Swap służy do jakiegoś odblokowania gier Arcade i DLC ale nie wiem za bardzo co tam trzeba zrobic. Nie wiem do czego służy XM360, gdzie tylko wyczytałem ze instaluje się go na dysk konsoli, tylko ze nawet nie wiem jak.

PS.Nie mam takiego pliku jak info.lalunch.ini w katalogu FSD, nawet nie wiem jaka mam wersje dashlaunch. Jak to sprawdzić i ew. aktualizować? Wiem tylko ze ostatnio robiłem update freestyle dash poprzez konsole ale nie widzę na dysku takiego pliku.

7. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  8. damianeq89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki, a do czego ten dash launch służy, jak sprawdzic jaka ma wersje i jak aktualizować w razie czego??

Ponawiam pytanie o XBLA I DLC dla którego ten watek został utworzony.

9. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. angelofdeath5

angelofdeath5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, nigdzie nie pada odpowiedz odnosnie DLC i RGH. U mnie działa na dysku zewnetrznym. Przed operacja musimy byc pewni ze sformatowalismy dysk w orginalnym dashu aby save'y zapisywaly sie na dysku. Wystarczy wrzucic dlc na dysk, oczywiscie musi byc po kolei w folderze 000000000000/"numer gry"/000000002/"plik DLC" nie wiem czy ilosc "0" sie zgadza, napisalem schematycznie. Nastepnie przy podpietym dysku wchodzimy w "file menager" czy jakos tak w FSD. Wchodzimy w USBMU: i tam kopiujemy w content w odpowiednim profilu, poznamy odpowiedni folder po podobnych plikach.

11. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jesli gier xbla nie widac w fsd to uruchamiasz taką giere przez menedzer plików - gre xbla wrzucasz gdziekolwiek, nie trzeba robić żadnych podfolderów. Przykładowo przenosisz sobię taką gierkę xbla na pendrive lub zewnetrzny hdd. dalej - menedzer plików w fsd -> wchodzisz na dysk/pendrive do ktorego zrzuciłeś gierkę xbla i odpalasz ten długi plik przykładowo "680973256A66BA055AB950AB4C20164DCE32E4BC58". Sprawdzałem na dwóch gierkach xbla obie się uruchamiają.
    Dla ułatwienia można sobie porobić foldery z nazwami takich gierek.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum