1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] Gta San Andreas na Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeJot96, Październik 26, 2013.

1. DeJot96

DeJot96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.

Chciąłem sobie pograć w GTA SA na moim Xboxie i gra nie chce ruszyć.
    Mam Xboxa z RGH i zrobiłem tak, że GTA:SA rozpakowałem programem XDVDMUlleter 10, na konsoli uruchomiłem program hdd_compat_partition_fixer_v1 i zrobiłem w nim co trzeba, teraz gdy go uruchamiam jest napisane "mapper OK", nie miałem nigdzie folderu HddX więc go utworzyłem na wewnętrznym dysku twardym i wrzuciłem do niego folder "Compatiblity" z emulatorem. Po wrzuceniu gry na dysk gdy ją uruchamiam z poziomu FSD i z poziomu file menagera wyskakuje kominukat "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie". Szukałem dalej co może być nie tak i znalazłem jeszcze "Xbox 360 Backwards Compatability Update - November 2007" zainstalowałem to, ale komunikat pozostał ten sam i gra się nie włącza" Proszę was o porady, bo może jakoś źle instaluje ten emulator.

Wczytywanie...

Poleć forum