1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH, gwarancja

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xratheros, Wrzesień 16, 2014.

1. Xratheros

Xratheros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Zastanawiam się nad przerobieniem swojej konsoli na RGH, ale dopiero gdzieś w maju iż do maja jest gwarancja producenta na konsole. A jak wiadomo po przeróbce gwarancja minie. Konsola to Slim Corona. Przerabiać będę go na 100% , tylko że mocno się zastanawiam czy faktycznie czekać do tego maja tak aby na maksa "wytestować" konsole czy na prawdę nie jest awaryjna i ewentualnie oddać ją na gwarancje, czy może teraz go przerobić. Na razie gram na kilku pożyczonych oryginałach, a na kupowanie gier nie mam kasy, więc RGH to idealne rozwiązanie dla mnie. Co byście zrobili na moim miejscu, i jakie rozwiązanie będzie najlepsze wg was ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przerabiaj !! Nie bój !!

4. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie, przerabiaj.

5. volder

volder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dawaj, dawaj. Istnieje szansa, że jak coś miało się stać to już dawno powinieneś coś zauważyć.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Zastanów się co do przeróbki bo też myślałem , że RGH to najlepsza przeróbka dla mnie ale pomyśl nad tym czy LIVE będzie Ci potrzebny a najlepiej :
    Czy będziesz chciał wgrywać DLC do gier oraz grać w gry ARCADE bo jeżeli nie to proponuje Ci przeróbkę/emulator WASABI lub X360 KEY

7. Xratheros

Xratheros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok przekonaliście mnie i konsole już wysłałem do przeróbki :D nollo, Jestem 100% pewny, że RGH dla mnie to idealne rozwiązanie. Nie przepadam za multiplayer, jak by co to przecież zawsze mogę spróbować z programu LINK który jest dostępny do RGH.

8. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam mam polew z ludzi którzy mają zamiar przerobić konsolę, a nie robią tego bo gwarancja jeszcze rok... Za rok zrobię, bo co będzie jak się popsuje... W tym czasie pędzikiem do sklepu wydać minimum raz na kwartał 200pln na nową grę, ale nie przerobią bo jak się nie daj Boże sprzęt wart 400pln popsuje to co to będzie... Apokalipsa... **** że 800 przez rok na gry poszło, ale gwarancja musi być, bo jak się to moje cudo o 5pln więcej od gówna warte popsuje to co to będzie...

Mówię oczywiście o ludziach którzy zamiar przerobienia i tak mają - na na przykład mam nieprzerobioną konsolę i przerabiać jej nie zamierzam...

9. golfik2014

golfik2014 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na allegro konsola z rgh kosztuje w tym momencie 600-750zł bo dochodzi lt 3.0 i dają gwarancje na konsole 1 rok a na rgh 24-36 miesięcy trzeba tylko poszukac

10. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale zastanów się po co ci lt w rgh

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wiele serwisów przy RGH robi LT 3.0 w cenie RGH.
    ale fakt, jest to zbędne bo nawet jeśli ma się kopie zapasowe gier to można zrobić z nich obraz na PC, przerobić i wysłać na dysk konsoli.
    jest to troszkę trudniejsze rozwiązanie ale jak bym miał dopłacać przy RGH to LT to bym to olał

12. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W coronach po lipcu 2011 już tak gratisowo LT 3 nie wgrywają :cool:

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum