RGH i dashboard

Szugo78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam posiadam Xbox 360 RGH i mam pytanie odnośnie dashboard. Mam wersje 16203 i dashlaunch v3.07 i chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji 16547 czy jest to bezpieczne dla RGH i czy musze zaktualizować osobno dashlaunch? proszę o odp.na całe pytanie odnośnie dasha jak i dashlaunch pozdrawiam
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
DL normalnie na pena np. i uruchom default.xex. Dashboard z ooradnikiem - jest na forum.
 

Szugo78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok rozumie czy jedno z drugim będzie współgrać najnowszy dash z DL
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Będzie, tu masz link jak zrobic upg dasha:

http://xboxforum.pl/showthread.php?t=147268

Wytapane z telefonu
 

Lera1n

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja DL

$z0nk31 napisał:
2. Najnowsza wersja Freestyle Dasha, do pobrania stąd : CLICK
a.FSD najprościej zaktualizować za pomocą połączenia FTP. Wchodzimy do xexmenu (ważne!), po wejściu uruchamiamy połączenie FTP za pomocą np Tottalcommandera i usuwamy wszystko z folderu FREESTYLE. Pamiętajcie, usuwamy pliki Z FOLDERU A NIE FOLDER FREESTYLE !!!
Gdzie znajdę adres IP mojej konsoli ? Po wejściu do Freestyle Dasha w lewym dolnym rogu znajduje się adres IP który jest nam NIEZBĘDNYScreenshot!

b. po usunięciu wszystkich plików kopiujemy nowy, wypakowany dash w miejsce starego i resetujemy konsolę.
Sprawdzamy czy aktualizacja dasha przebiegła pomyślnie:
Wchodzimy w zakładkę CREDITS i w prawym dolnym rogu wyświetlają się informacje dotyczące wersji dashboardu Screenshot!

Aktualizacja dashboard RGH/JTAG przez xeBuild (najłatwiejsza!) ->CLICK
 

Szugo78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za odp.pozdrawiam temat do kosza.

EDIT:

Mam problem robię wszystko według poradnika z tego forum i przy Create Image zamyka mi program j runner pomocy

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam problem robię wszystko według poradnika z tego forum i przy Create Image zamyka mi program j runner pomocy
Zrób tym sposobem :

http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/
 

Do góry Bottom