1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i dysk fabryczny 250gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamus2111, Marzec 16, 2013.

1. adamus2111

adamus2111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, postanowiłem założyć ten temat ponieważ przeczytałem dużo postów na tym forum, a odnoszę wrażenie że im więcej czytam tym mniej wiem
    Posiadam Xbox slim 250gb Lt 2.0 i chciałbym zrobić sobie RGH więc mam parę pytań:
    1. Wszędzie piszą że do RGH trzeba dokupić dysk, a moja ma fabryczny 250gb to on może mi służyć do zrzucania gier czy to musi być jakiś zewnętrzny?
    2. Jedna osoba mi powiedziała że z LT2.0 nie mogę grać przez XBLIVE ale jak zrobię RGH to spokojnie będę mógł grać, a na tym forum przeczytałem odwrotnie że z LT można grać live a RGH nie więc jak to w końcu jest?
    3. Mam dużo gier nagranych pod LT 2.0 i czy jak zrobię RGH to będę mógł skopiować je na dysk z płyt i grać bez płyt czy trzeba je najpierw na pc przerobić jakoś i dopiero zrzucić na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    1. Nie musisz dokupywać żadnego dysku. Ten Ci w zupełności wystarczy a nawet lepiej bo to dysk wewnętrzny a więc pójdzie na nim wszystko bez wyjątku.
    2. Jeśli zrobisz RGH to granie przez Live odpada.
    3. Skopiujesz je bez problemu i będziesz mógł na nich grać bez płyt.

1 osoba to lubi.
  4. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgadzam się z przedmówcą, lt 2 odpadał też net bo byś bana dostał, na lt 3.0 grać jak na live, rgh oczywiście granie offline tylko i wyłącznie,
    alternatywa xlink kai które jest bardzo słabo rozwinięte i można uznać, że nie ma multiplayer na rgh ;d

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum