1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i dysk sata. POMOCY!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matii660, Luty 1, 2013.

1. matii660

matii660 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, właśnie mój xbox 360 slim jest w trakcie przeróbki RGH, mam pytanie koledzy, niestety nie mam już pieniędzy na dysk zewnętrzy do niego i chce kupic sobie taki oto zestawik:
    DYSK TWARDY 80GB WD800AAJS 7200 8MB SATA VAT GW 6M (2925908118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    PRAKTYCZNA OBUDOWA DYSKU 3,5 SATA USB PREZENT (2984335979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy to by działało jak normalny dysk zewnętrzny? Czy muszę dokupić jeszcze jakieś kable itp do tego? Niestety nie znam sie na tym i dlatego proszę Was o pomoc;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. durki666

durki666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: RGH i dysk sata. POMOCY!!

Nie no to normalnie będzie działać ale więcej z tym zachodu niz to warte i do tego wcale tanio nie wyjdzie. Lepiej już kupić jakiś większy dysk bo 80 jest bardzo mały. Ja mam dysk z laptopa prawie nowy 500 gb ( zmieniłem nq ssd). Do tego kupujesz taka obudowe do dysku do slima i w 150 zł się miescisz. Masz dysk 500 gb i wszystko w środku;)

Wysłane z neo v przez tapatalk

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kup dysk oryginalny od fata 120 gb i włóż go bez obudowy do konsoli w miejsce gdzie podłącza się dysk do slima. Ja tak mam zrobione i wszystko pięknie działa i w dodatku działa jako dysk wewnętrzny także wszelkie dodatki typu dlc czy title update bez problemu uruchomisz.Przed włożeniem dysku w slot polecam dokleić jakąś tasiemkę na wypadek jakbyś kiedyś chciał kiedyś dysk wymienić lub wyciągnąć,bo trudno go stamtąd wydobyć palcami.

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43

djploki on o Rgh pisze więc poco mu dedykowany pod xboxa.
    Każdy 2.5 hdd będzie działać

Wysłane z mojego GT-S6500D

6. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ale czy to pewne,że każdy ?

7. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    każdy sprawny:)

8. matii660

matii660 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a możecie mi wysłać jakieś linki z allegro co mam kupić jaki dysk żeby to tanio i dobrze wyszło?;) wielkie dzięki;P

9. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  10. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Moim skromnym zdaniem dysk mniejszy niż 500GB (o 1TB nie wspomnę) nie ma sensu kupować. Sam do tego dojdziesz po miesiącu. A różnica w cenie nie jest tak duża. Pomyśl o tym jak o kupnie jednego oryginału. Zwraca się po pierwszym zakupie.

11. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    Dokładnie :) 2TB kupisz za 400zł z przesyłka i masz swiety spokój do konca zycia :D

12. lachema

lachema Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    poszukaj sobie na tablicy pe-el :) można tam czasem znaleźć sprawny dysk 2,5" no i odbiór osobisty jeżeli jest z twojego miasta. A jak nie to poluj na allegro, ale tylko na taki na który dają gwarancję rozruchową i był sprawdzany programem HD tune pod względem bad sectorów i ostrzeżeń S.M.A.R.T :) Pozdro.

13. durki666

durki666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Ja mam do sprzedania 500 2,5 cala. Praktycznie nowy, kilkanaście godzin na liczniku. Za 150 oddam.

Wysłane z neo v przez tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum