1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i dysk zewnetrzny :}

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kislobudyn, Grudzień 26, 2012.

1. kislobudyn

kislobudyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój pierwszy poscik na forum mam nadzieje nie ostatni, ale do rzeczy..
    Mianowicie planuje przeróbke mojej konsoli slim 4gb na RGH, mam dysk zewnetrzny nie jakis pokaźny bo 500gb, używam go do laptopa, chce troszke zaoszczędzić nie kupując nowy/używany dysk do konsoli ten 250 gb, dlatego planuje podłączyć go do konsoli i z niego uruchamiać gry... I tu pojawia się moje pytanie/wątpliwość jak już zdązyłem się zorientować żeby konsola widziała dysk musi on działać w systemie FAT32, ALE jak dobrze wiadomo wszem i wobec na takowy dysk można wgrywać za jednym razem maksymalnie 4gb plik (z małym haczkiem) , nowe gry ważą ponad 8gb więc nie ma opcji, żeby takową grę przegrać na ten dysk.. (ciekawostka: nie wiem czy tak powinno być czy nie bo dysk mam w NTFS a konsola go widzi). Reasumując, co zrobić żebym mógł sobie grać z tego dysku :}(nie chodzi mi o te ustawienia w tych daschach czy jak to tam zwał itp) tylko o to jak przegrać gre/plik na taki dysk FAT32 żeyby było dobrze?:}

Dodam od siebie, że na forum siedze juz jakić czas wertując posty i nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi:}

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Gry, aby działały Ci na RGH przerabia się do xex bądź god, po przerobieniu zajmują zazwyczaj koło 5 giga różnie. Ja mam dysk 2TB w FAT32 i jeszcze nie miałem problemu, aby gra nie skopiowała mi się na dysk. Tym bardziej po przerobieniu do xex gra jest w kilkunastu plikach, więc zawsze jakby był problem to możesz ją skopiować np. na dwa razy :)

4. kislobudyn

kislobudyn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, to dużo wyjaśnia :}
    Wielkie dzięki za odpowiedz chyba już wszystko wiem... Wszystko przez to, że na razie na "sucho" czytam forum...

Jeszcze raz dzieki i Wesołych Świąt życzę

Wczytywanie...

Poleć forum