RGH i FSD 2.2 jak wstawic okladki i fanart

jacis

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam pytanie,jak dodac recznie do programow okladki i fanart.Dokladnie chodzi mi o programy homebrew np. emu Amiga,PSP oraz gry na xbox1.
FSD nie sciaga okladek do tych programow.

pozdrawiam
 

ZZ123

Użytkownik
Użytkownik
Poprzez ftp można wgrywać okładki i screeny.
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
wpisz w przegladarce na kompie adres swojej konsoli np. 192.168.1.1 (zobacz jaki adres ma twoja konsola w FSD wcisnij prawy analog i w lewym dolnym rogu pisze adres), wyskoczy ci strona do zalogowania sie we FSD tam bedziesz mogl edytowac wszystkie okladki, screeny, info itp itd
 

jacis

Użytkownik
Użytkownik
Serdeczne dzieki wszystko dziala.:)Tylko nie wiem dla czego wszystkie fanarty nie sa na calym ekranie (po bokach jest tapeta z dasha),tapety mam w rozdzielczosci fullHD.Jak wezme screenshots to fanart jest na calym ekranie...
 

jacis

Użytkownik
Użytkownik
OK. poradzilem sobie,rozdzielczosc obrazow musi byc 1280x720:)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
tak z ciekawosci do jakiego katalogu kopiowales okladki

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanko. Mój FSD 2.2 nie pobiera okładek do gier. jaka może być przyczyna ???
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
A zarejestrowales sie na covers.jqe360.com | Xbox 360 Covers Database i wpisales dane do konsoli ??
ewentualnie mozesz se okladki poprzesylac przez ftp

"wpisz w przegladarce na kompie adres swojej konsoli np. 192.168.1.1 (zobacz jaki adres ma twoja konsola w FSD wcisnij prawy analog i w lewym dolnym rogu pisze adres), wyskoczy ci strona do zalogowania sie we FSD tam bedziesz mogl edytowac wszystkie okladki, screeny, info itp itd"
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Morzektos wie jak i gdzie wkleić okladke do np. XM36.
Okładki gier bez problemu mogę edytować z poziomu przeglądarki(połączenie bezpośrednio z FSD) ale jeżeli chodzi o Homebrew(XM360) to wogole nie widzę tej zakładki łącząc sie przez PC.Morze ktoś podpowie jak dodać okładkę/ki do Homebrew.
Z góry dziękuję.

 

Do góry Bottom