1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i pliki na pendrivie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba2255, Grudzień 13, 2013.

1. seba2255

seba2255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,skopiowalem a wlasciwie przerobilem gta 5 programem iso2god oczywiście 2 cd,na forach pisze ze teraz trzeba skopiować

12.1. Jeżeli chcemy aby gra była widoczna z poziomu dasha NXE kopiujemy do folderu Hdd:\Content\0000000000000000\
    12.2 Jeżeli chcemy aby gra była widoczna z poziomu Freestyle Dash kopiujemy do folderu Hdd:\Gry Xbox360\. Uruchamiamy FSD, czekamy aż program znajdzie grę i doda do listy gier.

tylko że ja mam 4gb dysku twardego i pytanie czy mogę zostawić te pliki na pendrivie, i czy tak da się odpalić grę,jeśli tak to w jaki sposób?

byłbym wdzięczny za pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no tak,a jak to pozniej otworzyc na konsoli,i cd 1 znaczy content z cd1 wystarczy?

5. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Z dvd1 wyciagasz sam conent i wrzucasz katalog ktory znajduje sie w 000000...(16zer) na dysk konsoli lub pena sformatowanego pod konsola do tego samego katalogu. Dvd2 mozesz miec normalnie na dysku zewnetrznym czy tez penie (tak jak inne gry pod RGH).

6. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a inne gry mogę odpalać z pena czy muszę kopiować na dysk twardy?

i jak później znaleźć tę grę? poprzez manegera plików?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Niektóre gry wymagają instalacji na dysku wew (np. BF4, NFS Rivals) ale jest sposób, aby je odpalić. Poradniki znajdziesz na forum odnośnie odpalania ich z dysku zew.
    2. Jeżeli masz ustawioną ścieżkę do katalogu z grami (czyli tam gdzie wrzucasz DVD2) to odpalasz je w FSD z katalogu Games.

8. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za pomoc koledzy,mam nadzieję że dam radę z tym :) pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum