1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rgh i potrzebne programy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damianradom, Styczeń 20, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. damianradom

damianradom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam taka prosbe czy moglby ktos wstawic jakies linki do bezposredniego pobrania programu HORIZON bo szukalem go juz tyle czasu ze az mi sie cos robi i gdzie bym nie sprobowal to wszedzie zamiast horizona to 15 dodatkow do przegladarki jekies inne *******y a pozniej godzinami sie trzeba bawic zeby to pousowac w sumie to nie wiem moze jest gdzies na forum jakis temat z linkami do potrzebnych programow ale ja go nie znalazlem wkazdym razie jesli by nic takiego nie bylo to przydlao by sie zeby go ktos zalozyl narazie poprosilbym tylko o ten link jesli bylby ktos w stanie pomoc to z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    A po co Ci Horizon, skoro masz RGH?

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. damianradom

damianradom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    horizon mi potrzebny do takich gier jak nfs rivals czyli do tych ktore wymagaj instalacji hd na dysku konsoli ja mam dysk konsoli ale uzywam go do xbla bo tak naprawde mam dual nand-a dziekuje za pomoc do zamkniecia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum