1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i problem z siecią kolkalną - samba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aren, Wrzesień 3, 2013.

1. aren

aren Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    RGH i problem z siecią lokalną - samba

Witajcie.
    Mam konsole z rgh połączoną z komputerem (windows 7) przez router. Włączony mam serwer samba na konsoli. W otoczeniu sieciowym mam zawsze widoczne "urządzenia do gier - xbox 360" ale po kliknieciu na tą ikonę pokazuję się tylko właściwości konsoli (mac adres, ip, numer seryjny ...) a raz na kilka uruchomień pokazuję się normalna ikona xbox360 i kiedy ją kliknę widzę całą zawartość dysku konsoli z możliwością kopiowania i usuwania danych. Używam tego do kopiowania gier na dysk bo idzie zdecydowanie szybciej niż przez ftp które za każdym razem działa prawidłowo.

Co jest nie tak, że komputer nie za każdym razem widzi konsole ??

Wczytywanie...

Poleć forum