1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH i update DashLaunch

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szugo78, Luty 28, 2014.

1. Szugo78

Szugo78 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chce zrobić update zrobiłem tak jak w waszym poradniku
    1. Pobieramy instalator DashLaunch
    2. Ściągnięty plik wypakowujemy. Folder Installer należy skopiować na pendrive i podpiąć pod konsole
    3. Uruchamiamy w FSD File Manager'a wchodzimy do katalogu Installer na penie i uruchamiamy plik default.xex
    no i program nie pyta mi o aktualizacje nie wiem czemu może mam coś włączyć w programie dla informacji mój dashboard najnowszy a daslaunch v3.07

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ostatni DL to 3.11. jak sie odpali program to klikasz na boki az pojawi sie to [​IMG] i instalujesz.

4. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli klikam na Launch

5. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    raczej install this.

6. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo zaraz to sprawdzam

7. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    przepraszam ale pokrecilem. to nie bedzie ta opcja :)

8. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra nie wiem co dalej zainstaluj to wchodzę i mam usb i hdd jak można pomóżcie bo nic z tego nie wiem

9. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak klikniesz uninstall to wywalisz starego DL. potem to zmieni sie na install i powinien nowy wskoczyc. dodatkowo install this wrzuca xex na dysk konsoli w miejsce ktore wybierzesz. sam przed chwiula to robilem u siebie. musi k dzialac :)

10. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jesli nie pyta o aktualizacje to znaczy ze wrzuciles taka sama wersje jaka masz lub nizsza. Pobierz v.3.11 i uruchom z folderu INSTALLER plik DEFAULT.XEX

Wysłane z tapatalka

11. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobrałem wer.3.11 na pewno mam zainstalowaną 3.07

12. teoemwsh

teoemwsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam mały problem nie chcę zakładać nowego tematu więc podpinam się pod tym zaktualizowałem wczoraj z DashLaunch 3.10 na DashLaunch 3.11. Wszystko było ok dopóki nie wypiłem pendrive załadowało się logo x360 i dalej nic FSD nie ładuje... ponowne wpięcie i restart konsoli włącza się ok (aktualizacja nic nie pozmieniała w ustawieniach??!). Ale potrzebowałem pendrive i zacząłem przeglądać ustawienia DashLaunch i wydaje mi się że nic nie pozmieniałem ale... sytuacja się odwróciła FSD się ładuje już bez pendrive ale jeżeli pozostawię jakikolwiek dysk, pendrive coś USB wpięty do konsoli pojawia się znowu zawias na logu x360 i FSD nie ładuje się. Zaznaczę że wcześniej takiego problemu przy DashLaunch 3.10 nie było. X360 slim 4gb RGH + 500gb + wszytko najnowsze i wgrane na pamięć flash. Nie chce już grzebać sam i Tu pojawiają się moje pytania do Was: 1. problem mam jak dograć nowe gry na dysk wew. 2.czy mogę cofnąć aktualizacje 3.co mogłem przestawić w ustawieniach.

13. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    1. problem mam jak dograć nowe gry na dysk wew.

Konwertowanie gier z ISO
    Wrzucanie gier sposoby:
    Ręczne wrzucanie TU jeśli nie działa opcja przez FSD:
    2.czy mogę cofnąć aktualizacje

Tak. Wyrzuć katalog z DL i wrzuć starszą wersję. Później wejdź do katalogu i odpal go.

3.co mogłem przestawić w ustawieniach
    Wyczyść pamięć podręczną FSD lub sprawdz czy FSD i DL są na dysku wew. konsoli mam wrażenie, że są w rożnych miejscach lub sprawdź ścieżki w DL lub zrób aktualizację FSD

14. teoemwsh

teoemwsh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za szybka odpowiedź spróbuje cofnąć aktualizacje DL do 3.10

Jestem po cofnięciu DL do 3.10 nic nie pomogło dalej z wpiętym USB nie uruchamia się FSD.
    Sprawdzałem ścieżki drugi wpis od góry listy jest do FSD na pamięci 4GB i button A to default.xex w tej samej lokalizacji.

FSD 3.0 rev.775 dash 16537

Okazało się, że widzi podpięte USB w manager plików FSD, mogę przerzucać pliki, ale muszę USB wypinać gdy chcę załadować FSD.

Nie jest to problem ale jest uciążliwe bo na zewnętrznym dysku mam bajki dla córki. Mówi się TRUDNO będę musiał się przyzwyczaić.

Wczytywanie...

Poleć forum