1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - instalacja oryginalnej gry i patcha.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skawa90, Lipiec 10, 2014.

1. skawa90

skawa90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Proszę Was o pomoc bo już mnie trafia szlak...

Odebrałem dzisiaj od gościa przerobioną konsolę Xbox360, z przeróbką RGH2. I mam problem. Mam oryginalnego PES2014 i patcha którego chce zainstalować.

Jak zainstalować z płyty grę na dysk twardy? oraz patcha tak aby działał???

PES 2014 Xbox Conkerax Patch v0.2 - Download PES 2014 Patch, PES 2014 Demo, PES 2013 Patch, PES 2012 Patchs, PES2014 Update, PES Patch, PES Edit, Option File and DLC. - PES Patch,PES 2014 Patch,PES 2014 Demo,Pro Evolution Soccer 2014 - link do patcha

Próowałem instalować PES normalnie z orygianlego dasha i wrzucać patch...gra się otwiera patcha brak...próbowałem instalować przez ten dash od rgh, i dalej patcha nie ma...jak tego patcha wrzucić żeby to cholerstwo działało ?

Sorryy że się wkurzam, ale wywaliłem kasę na przeróbkę a efektu nie ma dalej.

Błagam pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Przez fsd wybierz opcję extract dvd.

4. skawa90

skawa90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak potem ten patch zainstalować? bo gra się zgrała i otwiera bez płyty, czyli jest dobrze ;) tylko ten patch...

próbowałem menadżerem plików skopiować cały folder content z pendrive na dysk twardy, ale menadżer w ogóle go nie kopiuje... pisze "akcja zakończona" a liczba plików skopiowanych to 0/181 ...

z moich prób wygląda to tak, jakby te pliki PES'a były zabezpieczone...ani ich nadpisać, ani skopiować z pendrive na dysk i odwrotnie się nie da...

Pomóżcie.... :(

Wczytywanie...

Poleć forum