1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - instalacja software

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez makalk69, Luty 24, 2013.

1. makalk69

makalk69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam XBOX 360 arcade z RGH. Mam do niego podpiętego pendrive'a 16 GB z zainstalowanym xexmenu. Mam zamiar podpiać innego mniejszego pendrive'a 4 gb, aby na nim zainstalować Freestyle Dasha itd. , aby odczytywać sobie gry. Tutaj moje pytanie. Czy mogę tak po prostu podpiąć nowego pendrive'a i instalować na niego FSD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Odp: RGH - instalacja software

Tak, wystarczy że będzie sformatowany do FAT 32.

Tapnięte z Galaxy Ace

4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tak spokojnie możesz instalować i powinno odpalić bez problemu

5. makalk69

makalk69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzieki. Tu kolejne moje pytanie. Instaluje FSD http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-6-a-145552/ z tego poradnika punkt 2.1 lecz FSD nie włacza się tylko normalnie dashboard konsoli wiec przenosze sie do tematu http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-freestyle-dash-automatyczny-start-launch-ini-142674/, aby zainstalować FSD sposobem, w którym nie posiadam dashlauncha. Tylko że głowna paczka na rapidshare wygasła i jestem w kropce. Ma ja ktoś może?

Wczytywanie...

Poleć forum