1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH + ISO2GOD = plik 7-8GB - Dysk zewnętrzny FAT32

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shadow_Defender, Maj 25, 2012.

1. Shadow_Defender

Shadow_Defender Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam w swojej konsoli RGH + dysk zewnętrzny sformatowany na FAT32.
    Pytanie do znawców forum Xbox : niektóre gry po przerobieniu programem ISO2GOD mają plik większy niż 4GB ( MAX PAYNE 3 - ponad 7GB ) - w jaki sposób taki plik nagrać/skopiować na dysk o formacie FAT32 ? Czytam w internecie, iż na FAT32 plik to max 4GB jednak posiadam Pendrive 16GB FAT32 gdzie mogę bez problemu skopiować plik 8 GB ! Kupiłem dobry zewnętrzny dysk i nie mogę skopiować pliku powyżej 4GB .

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Bo tych gier nie wrzucasz w formacie .iso tylko po przerobieniu do .god (programem ISO2GOD) lub do .xex (programem ExIso), jeśli je tak przerobisz to wejdą na dysk w formacie FAT32.

4. Shadow_Defender

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W powyższym poście napisałem, iż gry po przerobieniu ISO2GOD zajmują 8GB, nie wrzucam plików ISO a pliki przekonwertowane programem..

5. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bo te programy dzielą iso na wiele mniejszych partów w jednym folderze, dlatego nie ma problemów bo żaden pojedynczy plik nie przekracza 4gb

6. Shadow_Defender

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie macie problemy z czytaniem ? Wyraźnie piszę, iż w przypadku gry Max Payne 3 plik wynikowy po konwersji ISO2GOD waży ponad 7GB jeżeli nie wiecie o czym piszecie to bardzo proszę przeróbcie pliki ISO Max Pyana ISO2GOD..

7. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    iso2god dzieli na pliki po okolo 160 mb więc całe iso masz podzielone na takie małe kawałki ja przerabiałem Max Payne 3 i wszystko obyło się bez problemu

z tym 4gb chodzi o to ze na fat32 mozna przenieść pojedyńczy plik maksymalnie 4gb a ten program dzieli ci te 7gb po okolo 160mb wiec przekopiowanie nie jest problemem

8. WOKNAP

WOKNAP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W fat32 jeden plik nie może mieć więcej niż 4gb. może być np. 10 plików po 3,5gb i ci bez problemu wejdzie.

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Po co nerwy ?
    Iso2God lub ExIso przerabia obrazy na mniejsze pliki, Iso2God na pliki ok. 160mb, a exiso dzieli na pliki 1mb, więc nie ma problemu z przerobieniem.
    A na FAT32 nie wrzucisz pliku który jeden ma więcej niż 4GB a nie pare mniejszych, więc wrzuci bez problemu. :)

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    chyba chodzi mu o to ze ISO2GOD zapisuje rowniez defaultowo przerzobiony plik iso

11. noxuuu

noxuuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rozumiem gościa bo mam ten sam problem po konwercie mamy folder,potem podfolder,podfolder,podfoler i dopiero folder z tymi wszystkimi plikami po 160gb...i moze dlatego że zrzucam folder cały ? teraz zaznaczylem wszystki party i wgrałem do pendrive zobacze czy wykrywa pliki...

12. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Możliwe, że w opcjach masz ustawioną za małą głębokość przeszukiwania folderów.

13. Garg

Garg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie mam ten sam problem , ale wasze rady nie są pomocne, ponieważ po przerobieniu w ISO2GOD gry Halo 4 PL mam piękne dwa wielkie pliki:
    srt-h4dvd1.iso_rebuilt 7 587 534 KB oraz srt-h4dvd2.iso_rebuilt 5 940 176 KB. Na pendrive w formacie FAT32 oczywiście to nie wchodzi. Jestem zielony i nie potrafię tego podzielić na części a jeśli nawet udałoby mi się, to boję się, że pliki mogą się uszkodzić. Ta kombinacja z tym kablem, który łączy dyski to jest przez usb w obu urządzeniach? Ile taki kabel może kosztować i jak się nazywa?

14. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    te pliki co piszesz srt-h4dvd.iso_rebulit i ten drugi są to duplikaty obrazów formatu ISO który program iso2god robi podczas konwertowania na normat god. przerób jeszcze raz według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/

15. Garg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, już to uzyskałem (dziękuję za odpowiedź). Zmieniłem w ustawieniu na Partial (ISO Cropped) i sądziłem, że to pomogło a teraz nie wiem czy to i bez tej zmiany byłoby tak jak chce bo pogubiłem się z tymi katalogami (kilka godzin już tak siedzę i czytam). Tak swoją drogą, to wydaje mi się, że ta moja sylwetka awatarowa domyślna przypomina mi kobietę, ale nie jestem już pewien.

16. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    to przerób do formatu XEX programem EXISO i zobacz czy wszystko grA

17. Garg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na razie zobaczę czy to się uda bez ściągania jakiś kolejnych programów, bo ładuje się na pendrive, ale dzięki. Na początku byłem w strachu, bo nie mogę przesyłać ftp, bo mam router ADSL od netii Asmax Ar 901, który ma tylko jedno wejście LAN, ale skoro ISO2GOD to podzielił, to jakoś przeżyje.

18. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po prostu gdy uruchamiasz program Iso2God po naciśnięciu opcji " Add ISO " pojawia się okienko " ADD ISO Image ". Przy sekcji " Mode:" wybierz " None " i wyłącz ptaszka przy " Save Rebuilt ISO Image" i zawsze będziesz miał pięknie poszatkowaną grę w formacie god.

19. Garg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję, to ISO2GOD mam już chyba wystarczająco opanowany.

20. dadan122

dadan122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej mam prawdziwy problem pomóżcie mi. ściągnąłem grę w formacie xex no i chcę ją nagrać na pendrive 32gb fat32 no i się nie da ponieważ gra zajmuje 4,5gb! no i co mam zrobić? pomóżcie! mówię odrazu że nie przerabiałem gry z iso na xex tylko była odrazy w formacie xex!

21. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Widocznie gre masz zle przerobiona dlatego nie mozesz jej skopiowac. Program u mnie sam sobie dzieli pliki na takie, ktore sie zmieszcza bez problemu na dysku sformatowanym do fat32.

Wysłano z Motorola Moto G

Wczytywanie...

Poleć forum