1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - jak nagrać grę na płytę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gawior, Styczeń 8, 2014.

1. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kolejny raz uderzam na forum z pytaniem, bo nie bardzo mogę coś znaleźć na ten temat. Moja konsola to Slim 4GB ( Corona ) z RGH
    Niestety padł zreanimowany dysk USB 2,5" i nie widzi mi się reanimować go znowu ( trochę czasu to zajmuje ), żeby pochodził znowu chwilkę i obecnie zostaję bez dysku. Dysk wewnętrzny poleciał na wymianę i do czasu odebrania dysku trzeba by jakoś przeżyć.
    Nie widzi mi się wydawanie kasy na pendrive ( największy mam 8GB ), czy np. kieszeń na dysk 3,5", albo kupno dysku 2,5"

Chodzi o to, czy mogę nagrać grę na płytę DVD DL i z płyty uruchomić ją na konsoli ( FSD z pendrive ). Idąc dalej, to gry jakie mam są wypakowanymi obrazami.
    Czy w ogóle takie coś będzie działać ? Jeżeli tak, to czy pliki ( wypakowany obraz ) mogę wypalić jak jakieś dane od tak na płycie, czy może muszę zrobić jakiś plik startowy a'la launch.ini, czy autorun ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po co nagrywać gry na płyty skoro masz RGH?!
    Kup nowy dysk i wrzucaj na niego gry.
    Poza tym jeżeli chciałbyś nagrywać gry to musiałbyś mieć LT (najlepiej 3.0).

4. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mnie się wydaje że wyraźnie napisałem o co chodzi. Nie mam zamiaru kupować dysku, bo takowy do xbox-a mam. Sęk w tym, że poszedł mały przekręt i dysk odsyłam. Odesłany z powrotem ma mi zostać dysk taki jak miał być, czyli 320GB, a nie 160GB po przekręcie z pojemnością.
    Uprzedzając stwierdzenie, to do PC mi się nie przyda później, bo dysków mam aż nadto ( dysków więcej niż portów SATA na płycie + kontroler SATA PCI-e z dodatkowymi portami ). Nawet bym rzekł, że kończą mi się litery przydzielane dla dysków. Natomiast do Xbox-a ewentualny dysk USB nie będzie mi potrzebny, bo 320GB starczy.

Co do nagrywania, to głupoty piszesz...
    W miedzy czasie, czekając na odpowiedź przypomniało mi się, że gdzieś powinienem mieć płytki DVD+R DL
    Sprawdziłem na komputerze nagraną płytkę z "XEX menu" pod kątem plików ( czy jest jakiś plik do startu ). Takowego pliku nie ma.
    Więc na próbę nagrałem pliki wypakowane z obrazu ISO jako zwykłe dane prosto na płytę ( nie w folderze ) i tak oto nagrana płyta z grą się uruchamia po włożeniu do napędu.
    Obecnie wypala się już czwarta gra na płytę.
    Płyty wypalam w zwykłym NERO w formacie UDF, oraz płyty do napędu wkładałem już po uruchomieniu się FSD

Prosił bym o niekasowanie tematu, bo może komuś się przydać. Sam szukałem odpowiedzi, ale to na co trafiałem było jak odpowiedź powyżej, co nie było satysfakcjonującą mnie odpowiedzią na moje pytanie.

5. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Aż jestem ciekaw - mając tylko rgh odpalasz na xboksie pirackie gry nagrane zwykłą nagrywarką??? Post stycznia wg mnie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum