1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH : jeden dysk zewnętrzny 320GB, pendrive 8GB - gdzie FSD, temat gier np. GTA V.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fire45, Wrzesień 24, 2014.

1. fire45

fire45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Witam serdecznie,
    na dzień przerabiania mojej konsoli xbox360 nie miałem żadnego dysku twardego
    i otrzymałem od "serwisanta" płytkę z niezbędnymi plikami.

Na chwilę obecną do dyspozycji mam :
    - konsola xbox 360 z przeróbką RGH bez wewnętrznego dysku
    - zewnętrzny dysk twardy pod USB 320GB
    - pendrive 8GB

Czytałem różne poradniki, wypowiedzi zamieszczone w sieci ale nadal mam kilka wątpliwości.
    Jak w mojej sytuacji najlepiej ogarnąć sprawę z FSD oraz grami, w szczególności z GTA V?

Konkretne pytania :
    1. Gdzie lepiej wrzucić plik launch.ini oraz katalog Freestyle? Dysk zewnętrzny czy pendrive?
    2. Czy zawartość content z GTA V zmieści się na pendrive 8GB (http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/)?
    Pendrive sformatowany pod FAT32 z poziomu konsoli.
    3. Dysk 320GB wystarczy sformatować pod system plików FAT32 i wrzucać na niego gry
    po wcześniejszym przygotowaniu?

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum