1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH/Jtag wgrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PROximo, Styczeń 31, 2013.

1. PROximo

PROximo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Poszukuję tutaj od paru dni tematu związanym z wgrywaniem gier na dysk zewnętrzny. Wyczytałem że konsola z RGH musi mieć rozpakowany obraz iso lub GOD (ale zarówno pierwszy i drugi nie wiem jak da się pozyskać z np. LT 2.0/3.0).

Pytania brzmią (szczególnie zależy mi tylko na odpowiedzi na pierwsze pytanie):
    1) Czy są jakieś programy ułatwiające zgrywanie gier na dysk zewnętrzny z obrazów np. LT3.0/XGD3? Abym nie musiał mieć płyty w napędzie a sam obraz wystarczył w Xbox'ie.
    2) Sprzedawca powiedział mi również aby obrazy umieszczać do jednego folderu na dysku np. (Game/...). Słuszne jest jego zalecenie?
    3) Mam również mały problem z internetem, wbiłem w menu Xbox'a znalazłem swoją sieć wifi i wpisałem hasło. Na tym to pozostało, nie wiem czy mam internet czy nie :D Bo sprawdzenie wymaga podłączenia pod XboxLive a wolę nie ryzykować :p Istnieje sposób jakiś aby sprawdzić czy mam internet poprzez wifi? np. pobranie okładek do gier, bo nie umie się tego doszukać w menu a różne osoby piszą o pobieraniu okładek. Zaznaczam że narazie odapalam gry z płyt pod LT3.0 bo czekam aż dojdzie dysk zewnetrzny ;) Mogę wypróbować na pendrivie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    W TYM dziale znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wczytywanie...

Poleć forum