1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH-Kilka dorbnych pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez caroliscool, Czerwiec 3, 2012.

1. caroliscool

caroliscool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jestem zainteresowany przeróbką RGH. A że dawno tu nie byłem to poczytałem na forum i już trochę wiem. Mam Xbox-a Jasper-a. i jeszcze jak były przeróbki LT+2.0, dokupiłem sobie do niego dysk 250 GB.
    Moje pytania brzmią:
    1. Jak dobrze zrozumiałem to można do tego dysku przesyłać te gry?? Trzeba kupować kabel czy można jakoś kablem przez ruter??
    2. Jak to jest z tymi aktualizacjami firmware RGH?? Jak to mniej więcej wygląda.
    Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Xbox-owych Maniaków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    1. Można wrzucać gry na dysk przez FTP
    2. Jeżeli masz konsolę z dashem 2.0.14717 i wyżej, to musisz założyć sobie RGH2.0. Po założeniu RGH2.0 raczej nie będzie już konieczności aktualizacji firmware, ponieważ na chwię obecną i obecny stan wiedzy RGH2.0 jest nie do załatania przez M$. Natomiast jeżeli masz dash wczesniejszy, to zakładaj RGH1.0 i nigdy nie wgrywaj aktualizacji dashboarda od M$, bądz zabezpiecz się przed przepaleniem fuses. W ten sposób nie będzie konieczności aktualizacji do RGH2.0.

Największa różnica pomiędzy RGH1.0 a RGH2.0 jest czas bootowania, który jest dłuższy w RGH2.0.

1 osoba to lubi.
  4. caroliscool

caroliscool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Przez FTP, czyli odłączam kabel od rutera i moge spokojnie wysyłać czy musze połączyć lapka bezpośrednio do X-a??
    2. Czas bootowania nie musi być jakiś mega szybki. Właśnie mi chodzi o to jak to wygląda jakbym musiał aktualizować, bo znając M$ to przed wypuszczeniem Assasins Creed III dadzą jakieś zabezpieczenia. Poprostu jestem ciekaw jak to wygląda. Czy z Pena czy trzeba rozkrecac X-a. No i czy facet który potrafi rozebrac X-a bd potrafł zrobić rgh samodzielnie.:)
    Dzieki za wyrozumiałość :)
    Pozdrawiam

Wczytywanie...