1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH- kilka pytan dla ogarnietych w temacie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik20, Czerwiec 16, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Mam kilka pytan bo zabieram się za RGH konsoli
    1. kupuje dysk zewnetrzny bo przy okazji na filmy przyda mi się taki 320 giga..rozumiem ze na DLC mam 16 giga bo bedzie go widzial jako przenosne tak? Save tez moge spokojnie w tych 16 Giga zapisywac?
    2. robiac RGH gdzie sie instaluje te programy wszystkie potrzebne na ten dysk zewnetrzny w tych 16giga?? czy zajmuje duzo mniej i moge w pamieci konsoli zainstalowac tam mam 256 mb
    3.czyli moge sciagac obraz przerabiac go na kompie i na zew dysk i podpinac do Xboxa i gra?

Pozdrawiam jak się cos nasunie w trakcie to dopisze

A i zastanawiam się nad takim dyskiem
    http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-seagate-expansion-portable-i2396680797.html
    będzie ok? czy xboxy z jakimis zew dyskami lepiej wspolgraja a z drugimi gorzej? czy to obojetne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    1 Save na 16GB, reszta na reszcie dysku
    2 Obojętnie gdzie dasz programy
    3 Po to się robi RGH, żeby grać z dysku, więc to oczywiste.
    4 Każdy dysk jest dobry
    5 Nie zadawaj pytań na które są odpowiedzi (nawet zdublowane)

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    chciałem się upewnic;)
    Ile zajmują te programy pod RGH potrzebne? zmieszcza się na pamięci wbudowanej konsoli jako ze to Jasper to mam 256 jak usune save itd..?? Czy za malo i na dysk zewnetrzny?? i wtedy w tych 16 giga czy oddzielnie na dysku mozna?
    Oraz czy 16 giga na save i DLC to duzo?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wrzucaj,nic na pamiec wew, konsola moze sie wywalić. Nawet save tam nie trzymaj.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hm to wyzje ktos napisal co innego? Czyli programy od RGH jak i save mam miec na dysku zewnetrznym? a Te 256 mb z konsoli wogole nie ruszac? bo dotychczas mam tam save

Wczytywanie...

Poleć forum