1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH = kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kisame, Styczeń 18, 2013.

1. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczytałem już trochę forum i mniej więcej co i jak z tą przeróbką wiem, ale mam jeszcze kilka pytań.

1. Czy każdą gre trzeba przerabiać do xex, chodzi mi o dlc, xbla ?
    2. Jak się instaluje dlc ?
    3. Znacie dobre stronki z dlc, xbla ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    1. tylko wersje plytowe.
    2. wrzuca się z automatu przez ftp, albo recznie z dysku/pendraka do contentow.
    3.xbox360iso.com

4. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak wiem, ale gdzie ? do folderu z grą ?

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    do folderu content na dysku konsoli. gdzie dokladnie, nie wiem. są konkretne podkatalogi dla dlc itp. nie uzywam tej metody właśnie przez to głupie skomplikowanie.
    jtag content manager i mam gdzieś katalogi, sam wrzuci tam gdzie potrzeba.

6. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Program Content Manager sam ci przez FTP wrzuci DLC w odpowiednie miejsce na dysku w konsoli, wyświetla też ścieżkę do miejsca gdzie wrzucić ręcznie. Przy okazji aby DLC zadziałało musi być odblokowane i wrzucone na dysk wewnętrzny, odblokowuje się także tym programikiem.
    Praktycznie każde ściągnięte DLC ma już gotową strukturę folderów i wtedy łatwo Managerem Plików w FSD także je przerzucić gdzie trzeba.

Wczytywanie...

Poleć forum