Rgh kilka pytań

arabek24

Użytkownik
Użytkownik
Witam, potrzebuje troche wskazówek co do rgh1/2. Mianowicie mam troche konsol ktore sa bez napedów i nie mam kluczy. Czytalem troche forum i istnieje metoda wyciagniecia klucza dvd przez rgh. To co posiadam, w co sie zaopatrzyłem do tej pory:

- Programator NAND-X TX J-R Programmer V2 NAND reader Programmer For xbox360 J-R V2 | eBay
- Coolrunner rev c NEW CoolRunner Rev C XC2C64A CLONE xbox 360 RGH cool runner glitch chip | eBay
- Skills

Szukalem, ale nie znalazlem zadnego tutoriala od a do z. Czy moge prosic o jakies linki, porady, podpowiedzi, z gory dziekuje.

Może na poczatek zacznijmy od XENON.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

koloboro

Użytkownik
Użytkownik
z xenonem daj sobie spokój, chyba że ma tak niski dash że da radę jtaga zrobić
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam, potrzebuje troche wskazówek co do rgh1/2. Mianowicie mam troche konsol ktore sa bez napedów i nie mam kluczy. Czytalem troche forum i istnieje metoda wyciagniecia klucza dvd przez rgh. To co posiadam, w co sie zaopatrzyłem do tej pory:

- Programator NAND-X TX J-R Programmer V2 NAND reader Programmer For xbox360 J-R V2 | eBay
- Coolrunner rev c NEW CoolRunner Rev C XC2C64A CLONE xbox 360 RGH cool runner glitch chip | eBay
- Skills

Szukalem, ale nie znalazlem zadnego tutoriala od a do z. Czy moge prosic o jakies linki, porady, podpowiedzi, z gory dziekuje.

Może na poczatek zacznijmy od XENON.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Zacznij od Falcon na rgh 1. Później zrób jasper rgh2. Dopiero później próbuj xenon. Xenon to jest typowa masakra i nie ma pewności ze nawet się uda

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

arabek24

Użytkownik
Użytkownik
Zaczne od Jasper jest juz gotowy na stole. Ma ktos moze tutka jak przylutowac programator x-nand do plyty?
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom