1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mariuszmax, Czerwiec 11, 2012.

1. mariuszmax

mariuszmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nieuwegein
    Witam chcę przerobić konsolę na RGH i tu mam kilka pytań odnośnie tej przeróbki.

1. Czy moją konsolę da sie przerobić jest to jak dobrze pamiętam Xbox 360 250gb Slim kupiłem ją 14.09.2010r a kiedy była wyprodukowana to nie wiem ale jeśli pamiętam to za dużo ich nie było to chyba data kupna jest zbliżona do daty produkcji,

2. Jeśli przerobię ją na RGH to juz nie ma odwrotu chodzi o to, że nie mogę przełaczyć sie tak jak np 2 "windowsy" że na jednym jest przeróbka a na 2 normalny xbox live wiem, że za dużo chcę ale tak sie pytam zielony jestem w te klocki.:eek:range:

3. Czy poradzę sobie z używaniem tego xboxa chodzi o wgrywanie gier, aktualizacji itp

4. Czy dużo ludzi gra na xkailink

5. czy mozna grac z napędu w oryginalne gry

6. czy również można rozmawiać np w party z przyjaciółmi podczas grania i czy znajomi z xbox live mogą ze mna rozmawiać ?

szukałem w necie ale na for-ach w takim slangu pisali ze nie ogarniałem o co im biega ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    przeczytaj to forum, szczegolnie dzial RGH to sie naprawde wszystkiego dowiesz

Wczytywanie...

Poleć forum