1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Kinect Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Werewolf90, Kwiecień 11, 2013.

1. Werewolf90

Werewolf90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wiem ze jest wiele tematów na ten temat ale ja poprostu nie potrafie tego zrobić i jestem zielony jsli chodzi o dashe aktualizacje itd.

Wiec tak mam problem iż wczoraj dostałem przerobionego Xboxa Slima Rgh Freestyle 3

Wersja Dash 3.0b Revd734
    Wersja Jądra 2.0.16203.0

Dopiero wczoraj ledwo co ogarnąłem jak sie wżuca i instaluje Gry.
    Wiec dziś chcialem przetestować nową gre i podłączyłem Kinecta lecz przy Kalibracji wyświetla mi komunikat "Korzystanie z technologi Kinect wymaga aktualizcji systemu itd" mogę jedynie wcisnąć "ok"

Pytanie dokladniejsze
    1. Co mam zrobić
    2. Skąd mam pobrać
    3. Gdzie wżucic czy do HDD1:/ czy Game : w menadzerze plików, nie Chce zeby coś mi sie zwaliło więc prosze o pomoc

z Góry dziekuje i przepraszam ze zalozylem kolejny temat o tym

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli twój avatar jest widoczny, to wciśnij OK, Kinect sie zaktualizuje z softu na HDD
    Jeśli jest niewidoczny (po zalogowaniu), to zainstaluj update systemu (poszukaj tutorialu na ten temat)

Wczytywanie...

Poleć forum