1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh konfiguracja gier pod pendriva

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tusha, Styczeń 18, 2014.

1. Tusha

Tusha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dowiedziałem się nie dawno, że można uruchomić grę bezpośrednio z pendrive poprzez plik default.xex (RGH)
    Niestety nie mam takiego pliku tylko (na przykładzie Assassin's Creed Revelations) spakowane pliki, po wypakowaniu są 2 pliki:
    srt-acr.dvd i srt-acr.iso Co mam zrobić w tym wypadku? Zmienić ISO na GOD/XEX i tak samo z DVD tylko, że zmienić na XEX i zmienić nazwe na default?
    Z góry dziękuję, to moja pierwsza konsola i RGH, więc proszę o wyrozumiałość, gdyż nadal raczkuję w tym temacie :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Rozpakować na kompie ten plik srt-acr.iso programem exiso.gui a następnie przerzucić rozpakowane pliki z kompa na pendriva. Będziesz tam miał plik ten plik default.xex z którego możesz uruchomić grę.
    Ważne abyś na konsoli miał wgrany jakiś program z menadżerem plików-XexMenu lub Freestyle Dash lub Dashlaunch.

1 osoba to lubi.
  4. Tusha

Tusha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po błyskawicznym rozpakowaniu pojawia się tylko pusty folder o nazwie srt-acr.iso ;/

5. akimata

akimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    spróbuj to samo tylko np. za pomoca 360mpgui

1 osoba to lubi.
  6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przerob do god'a ( w iso2god ). Normalnie z pena w fsd odpalisz grę z pliku znajdującego się pod folderem z grą.

Wysłane z tapatalka

1 osoba to lubi.
  7. Tusha

Tusha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, spróbuję z GOD. Jednak prosiłbym o link do jakiegoś dobrego unpakera do ISO, 360mpgui niestety nie udało mi się znaleźć. Wypakowałem PowerISO jednak wypakowana zawartość miała zaledwie 13MB.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Link do 360mpGui:
    Zippyshare.com - 360mpGui.rar

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum