1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH na dashu 16767

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nme, Wrzesień 29, 2014.

1. nme

nme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć, na co dzień prowadzę serwis elektroniki. Dostałem na warsztat konsolę do przerobienia z dashem 16767 na pokładzie i trochę nie wiem teraz jak to ugryźć tzn stworzyć ECC. JRunner oczywiście nie ma tego w opcjach (nie ma nawet do 16756), około godzinne przeszukanie internetu nic mi nie dało.
    Ktoś w ogóle wie czy jest to aktualnie możliwe, ewentualnie dałby mi namiary jak zrobić downgrade do 16764 (czytałem, że jest to możliwe, niestety wszędzie straszą tylko że downgrade jest "strasznie skomplikowany" i "potrzeba wiedzy o elektronice i specjalistycznego sprzętu" -tak się składa że mam jedno i drugie :) ) Jedyne co znalazłem nt. downgrade'u to DOWNGRADE OF DASHBOARD USING THE CHIP INFECTUS ale nie wiem, czy nie jest to przeterminowane.
    Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Robisz na takim normalnie bez jakiegoś downa itp, odpal JR odczytaj nand kliknij create ECC wgraj a na koniec jak już będziesz miał klucz robisz RGH na dashu 16747 i działa.

1 osoba to lubi.
  4. nme

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za szybką odpowiedź :)

5. mati1411

mati1411 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Swarzędz
    Dokładnie tak. Swoja drogą polecam autogg wg. Mnie jak sie go pozna to lepszy program pod rgh.

1 osoba to lubi.
  6. nme

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wszystko działa pięknie, konsola bootuje się przy pierwszym/trzecim glitchu. :)
    @mati1411 dzięki za polecenie. Program rzeczywiście lepszy, już się przesiadłem :)

Wczytywanie...

Poleć forum