1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH na Falconie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Searonus, Wrzesień 10, 2013.

1. Searonus

Searonus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bochnia
    Witam. Czytalem wiele tematow na forum, lecz nie znalazlem satysfakcjonującej odpowiedzi. Otóż- mam mozliwosc kupna konsoli, okazyjnie, i chcialbym zrobic na niej rgh. Data produkcji konsoli to 2008/08 . Czytalem, że Falcony po 2008/06 nadaja sie pod RGH rownie dobrze jak jaspery, a chcialbym pograc bezproblemowo przez najblizsze dwa lata, stąd rodzi sie moje pytanie,czy warto pakować sie w falcona... Z góry dzięki i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niekiedy rgh na falconie nie działa najlepiej bez testu nie przekonasz się no i kwestia awaryjności tej wersji konsoli.....

4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja mam falcona z rgh juz ze 2 lata i działa bez problemu , posiada wymienioną pastę i wyjęty napęd, temperatury około 60 stopni . Chciałoby się powiedzieć jak dbasz tak masz.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bardziej mi chodzi o kwestię że czasem konsole się wieszają w szczególności na rgh2 ułamek ale jednak tak jest i nie zawsze pomaga edycja smc.

6. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wybacz że nie do końca się zrozumielismy;) W takim razie "jest ryzyko jest zabawa" ;)

Wczytywanie...