1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH na Jasperze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky610, Luty 2, 2013.

1. Lucky610

Lucky610 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    Witam. Kilka dni temu postanowiłem sam zrobić rgh. Pisałem wcześniej na tym forum w związku z trudnościami napotkanymi podczas montażu. Poradziłem sobie ze wszystkim, ale pojawił się problem z bootowaniem konsoli. Mianowicie tak bez jakiejkolwiek przyczyny konsola nie bootuje, bądź bootuje długo 60-90 sek. Na początku było ok pierwsze booty 5-7 sek. tak z 7 razy pod rząd. Ale dzisiaj zonk nie chce sie zabootować. Zamontowany chip to Coolrunner rev. C. Ułożenie przewodów jak na Konsole Phat Boot jak na oryginalnym dashu - RGH Phat Boot Time - z tym że żółty przewód podobnie do zielonego, żeby ominąć cewki. Oryginalnie w konsoli dash to 2.0.9199.0, więc zrobiłem RGH1. Zworki na Coolrunner ustawione zgodnie z images w J-runner. Zworka CAP początkowo nie połączona Boot-ok. 60-90 sek. Połączyłem zworkę i boot dużo lepiej koło 10 sek prawie zawsze. Dzisiaj boot znów bardzo długi 3 razy po kolei i nic. Po starcie z Eject 5 sek. w końcu zaskoczyło. Wstawiłem kondensator 100n zamiast zworki początkowo lepiej po czym znów gorzej. Co radzicie zrobić czytałem o kondensatorze między GND a A 68n .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky610

Lucky610 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rudniki
    Ma ktoś pomysł ?

Wczytywanie...